Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Párolt zöldséghez pakolhatok...

Párolt zöldséghez pakolhatok barna rizst vagy bulgurt? Ehetem így minden nap vagy csak pászor egy héten?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 09:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg vörös lencséből készült tésztát?
2022. febr. 21. 09:13
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne ehetnéd?
2022. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

A lényeg, hogy deficitben legyél és próbálj meg minél minőségibb tápanyagokat bevinni. Ezek, amiket leírtál, nagyon jó kaják pl.

Barna rizs, fehér rizs, bulgur... tök mindegy, mindkettőtől lehet hízni és fogyni egyaránt.

2022. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,számolom a kalóriákat,csak a szénhidrát miatt kérdezem,hogy nem lesz-e sok,ha egész héten minden nap rakok a zöldséghez. Az mellett,hogy reggeli zabkasa,de fehérjoghurttal.
2022. febr. 21. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

A szénhidrát NEM ellenség. Hacsak nem készülsz fitness versenyre, felesleges számolgatni azt.

Nekem pl akkor működik jól a diéta, ha sok szénhidrátot eszek, ekkor van sok energiám és telítettségérzetem. Ha kívánod a szénhidrátot, egyed, nem kell megvonni. A lényeg a fogyásnál, hogy kalóriadeficitben legyél (többet égess el, mint amennyit beviszel). Nem kell nagy deficit, 200-300as különbséggel is nagyon jó eredményeket lehet elérni.

2022. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszokat. Akkor így fogom készíteni. Eddig magában ettem a zöldséget,de hamar éhes vagyok tőle,edzek is mellette,picit kezdek lemerülni 😂
2022. febr. 21. 09:41
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Persze, kell is, rost, komplex szénhidrát, csupa josag van benne. Nem is tudom hogy jön össze akár 4-500 kcal ebédre (tipp) úgy hogy csak zöldséget eszel köretnek.

Az én kedvenceim a kukoricás köles meg a zöldborsós bulgur (ezt jó sok petrezselyemmel)

Vöröslencse tészta is mehet teljesen nyugidtan. Régen sokst ettem ha kevés volt a fehérjebevitelem.

Durum tésztát is teljesen nyugodtan lehet enni, az is szuper szénhidrat és fehérjeforrás. Amit en észrevettem hogy a lencse, csicseri stb tészták kevesebb vizet szívnak fel, így kevesebb térofgat. A durum tészta sokkal jobban megnő főzés alatt, tehát ugyanúgx 45 gramm (az én adagom gabonákból) sokkal többenk tűnik duurmból. Szóval ha ez neked is számít akkor tudom javasolni a durumot is nagyon

2022. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!