Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség le szeretnék fogyni...

Segítség le szeretnék fogyni hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok már csomó fogyókúrát kipróbáltam de nemigazán jött be :S 165cm vagyok és 75 kg és szerintem az sok bár mondjuk eléggé cicis vagyok:)mostanában futni szoktam de mivel eljött a rossz idő nem tudom mit csináljak helyette ja és kb 2,5km -3km szoktam futni reggelente de a hasamból szeretnék leadni meg a csípőmön a hájamról segítsetek pls.!
2010. szept. 11. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Két oldalról kell megközelíteni. Többet mozogni, és kevesebbet enni (főleg napi többszörre elosztva). Rossz az idő, de tudsz úszni, (a többi nem biztos, hogy jó egyedül) valamilyen csapathoz csatlakozni (kosár, kézi, stb.) Hova valósi vagy?
2010. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bp csepel köszi a választ
2010. szept. 11. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mozgásnak az úszást javaslom, az ilyen időben is jó. És még egy tanács, hogy mindenképpen menj el az orvosodhoz, mert ebben a korban különösen meg kéne nézni, van-e valami egészségügyi dolog, ami befolyásoló tényező, és személyre szabott fogyókúrával több sikert érsz el hosszú távon, de egy rosszul megválasztott, felügyelet nélküli diéta egy életre tönkreteheti az egészségedet (és akár a további életedet is).
2010. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csepel környékén az uszoda, vagy rendszeres edzés lenne jó (pl. küzdősport, kosár, röplabda, stb.) A 19. kerületi uszodák távol lennének? Első vagyok.
2010. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oksa köszi
2010. szept. 11. 21:08
 6/6 A kérdező kommentje:
hát az már igen és a hasprés az nem lenne rá jó?
2010. szept. 11. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!