Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázó lányok!Mensi...

Fogyókúrázó lányok!Mensi előtt ti is többet ennétek?

Figyelt kérdés

Nemsokára megfog jönni,még egy pár nap de kész kínszenvedés.Nagyon nehezen tudom tartani a diétát,kb féltudnák falni egy lovat..


Valami tippelek van esetleg?Ma már bevágtam egy szelet csokitortát..:D :/ (Bár még a napi keretben vagyok)


2022. febr. 25. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez nálam is így van, sőt, tényleg főleg az édesre. De úgy vettem észre, hogy az előtte lévő napon és különösen az első napon mintha gyorsabb lenne az anyagcserém, tehát kicsit többet is ehetek. Persze erre semmilyen bizonyítékom (pláne tudományos nem :) nincsen, ez csak az én tapasztalatom vagy érzésem. Lehet, hogy nincs is így, csak egy érzés. Viszont szerintem ne szenvedj, nyilván ne tömd tele magad kontrollálatlanul mindennel, de egyél egy kicsit többet (akár csokitortát is), ha kívánod. Pár nap nem tesz tönkre semmit egyébként sem, meg talán kiderül, hogy tényleg gyorsabb az anyagcseréd ilyenkor.
2022. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen egyébként nálam is így szokott lenni hogy előtte felgyorsul az anyagcserét.(Szerintem ez valami tisztulási folyamat,azthittem ez nálam van csak így)

De úgy féltem a kis 4kg leadott kilókat,hogy nem merek többet enni :Dddd

2022. febr. 25. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nálam is így. A második napon megyek ilyenkor edzeni, az elsőn nem tudnék. Az edzéstől a görcs is elmúlik és amellett nem a fogyási hanem súlytartási kcalokat eszem. A hsrmadik napon meg már nincs a mindent felfalnék érzés
2022. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen nálam is ez a helyzet, farkas éhes vagyok előtte pár nappal. Olyankor próbálok legalább a súlytartó keretben maradni, de előfordul, hogy túl lépem... :/
2022. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem nem szenvedek tovább inkább eszem súlytartási kcal-ban pár napig,minthogy ész nélkül bezábáljak mindent kb..
2022. febr. 26. 15:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de abban a néhány napban nagyon nagy ívben letojok mindent.


Nem sportolok, mert nagyon fáj, és ha három tábla csokit kívánok, akkor annyit fogok megenni, kész :)

2022. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az is egy opció ;)
2022. febr. 27. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!