Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, mi ez a drasztikus...

Lányok, mi ez a drasztikus fogyókúrázás egyeseknél? Miért akartok sokan 'pálcikák' lenni? Fiúk ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Magam is lány vagyok, nem vetem meg a fogyókúrázást vagy a sportot, de nekem nem az a célom, hogy minél vékonyabb legyek, hanem inkább formás és jól érezzem magam a bőrömben. Azonban azon úgy ki tudok akadni, ha egy kb 50 kg-os csaj hisztizik, hogy dagi és fogyni akar -.-

Miért jó ez??

Srácok, ti mit ajánlotok?



2015. máj. 30. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Elöször is nem midnegy,h ogy az 50 kg-hoz milyen magas valaki - mert 180 cm-nél borzasztó kevés, 150 cm-rel meg nem igazán sovány az illetö.


Emellett az hogy jön ide, hoyg a fiúk mit gondolnak? Ha valaki fogyni akar, akkor azért, mert saját magának nem tetszik és mások - föként fiúk - véleménye semmit sem számít.

2015. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, az igaz, hogy a magasság számít... Azt meg, hogy a fiúk mit gondolnak azért kérdeztem meg, mert szerintem a nők egyik célja tetszeni a másik nemnek is..

(tudom, hogy most az fog jönni, hogy mindenkinek más a véleménye, de kíváncsi vagyok pár válaszra)

2015. máj. 30. 09:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pl leszbikus vagyok,úgyhogy sokkal inkább a lányok véleménye érdekel,mintsem a fiuke. :D

Amúgy pedig magam miatt fogyozom,mégpedig azért,mert egy hormonkura miatt felhiztam.


170 centimhez mindig 48-50 kiló szoktam lenni,most vagyok59.


Én sovanyan éreztem jól magam és úgy nagyon is formás voltam. Szóval én most konkrétan ezért fogyozom. Remélem,sikerült a kerdesed megválaszolni. :)

2015. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért fogyózom mert nem vagyok elégedett magammal. Undorítóan nézek ki, és utálom a tükörben látni magamat.

157cm-hez 60(!) kg vagyok ami szerintem undorító látvány. És egyébként mások szetint is az. Ha nagyimhoz megyek látogatóba rendszerint a súlyom a téma, és állandóan avval vádolnak hogy sokat eszem. Pedig nem. Reggelire egy szendvics ebédre egy tál leves és vacsorára semmi. Mégsem fogyok.... 15/l

2015. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
# 4-es, azzal, hogy leírtad mit eszel már meg is válaszoltad mitől nem fogsz. A reggelire egy szendvics, és ebédre egy tányér leves, utána semmi koplalásnak számít. A koplalás pedig hosszú távon NEM tesz jót a szervezetednek. A tested nem kap elég tápanyagot, ezért raktár üzemmódra kapcsolt. Mindenhez ragaszkodik, amit csak beviszel. Ha tovább csinálod ezt a sz@r étrendet, csak még többet fogsz hízni, hiába nem eszel sokat. Tessék napi ötször keveset, de minőségi kaját enni. Főként sovány húsokat, tojást, túrót, sok zöldséget, és egy kis gyümölcsöt is fogyasztani. Ehhez ha még társítasz napi szinten legalább 30 perc mozgást, annak garantáltan meglesz az eredménye. Tudom miről beszélek, tapasztalat.
2015. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos minden akörül forog az életben, hogy az ellenkező nemnek imponáljunk, ezzel lehet vitatkozni, csak nem érdemes. Én sem vagyok éppen kövér(167 cm 57 kg), mégis úgy érzem nem vagyok elég csinos, nem érzem magam jól a bőrömben, ezért mozgok intenzíven meg odafigyelek, hogy ne zabáljak. Nekem nem célom, hogy pálcika legyek, se nem szép se nem egészséges, de nekem egy területre koncentrálódik az összes súlyfelesleg(has, úszógumi) és ez elég szarul néz ki így.
2015. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Az egész téma a megbetegítő nyugati típusú civilizációhoz kapcsolódik.


A média butít (öl s nyomorba dönt) direkt, fontos hogy identitás és képzavart okozzon az emberek között, ez a figyelemelterelés egyik módja a valódi társadalmi problémákról. Hiszen így új társadalmi problémák jönnek létre a beteg, anorexia nervosás, divatokat követő és azoktól lelkileg függő emberek (nem csak nők) képében... komplex dolog, de le is lehet egyszerűsíteni.


Véleményem? Az hogy az egész baromság, és egy nő bizonyos 'egészséges' tartományon belül szép, és pont. Tehát nem túlzásba kell vinni a fogyás-alakformálás témát, hanem egy ésszerű, egészséges szerepet kellene tulajdonítani neki, tehát nem eszünk meg akármit, akármennyit és edzünk, mert régi és jó értékrend szerint a testedzés jó. És az ilyen értékrendet kellene átvenni. Persze a média ezt is megrontja, és ma már a testedzésből szinte vicc lett, divat de.. még a divatos edzések is legalább testmozgások.


Ennyi a véleményem, túlhájpolt a téma, férfi szemmel/az én szememmel nézve.

2015. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
89%
Hát igen!Én sem értem,az eggyik barátom max 30 kiló,de ő letagadja természetesen....fojton azon hisztizik hogy milyen dagatt,de ami azt illeti inkább rám igaz és engem nagyon bánt,mert ha ő dagatt akkor én?egyépként egy igazi pláza cica!!!!!12 L
2015. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én spec a vékony lányokat kedvelem igazán,ha van rjta igy pici felesleg 4-5kg az simán elmegy ha alapbol is husibb a 10 is elfogadható (senki sem tökéletes).

Én a magam részéről a sportot ajánlom,mert csinálhatjuk együtt,nem kell éheznie,nem kell szolidárisnak lennem és akkor falni ha ö nincs ott.

és nem utolsó sorban ha jól csinálja,és csinálja akkor elégformás csajt tud faragni magából.

Lehet jó,és szép ami a magzinokban van,de az egy magazin. ez pedig az élet,a 2qurvára különbözik.

2015. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!