Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167-70 cm-magas vagyok /...

167-70 cm-magas vagyok / 56-57 kg-mal. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kicsit fogyni és az alakom is formálni. Sajnos.. lehet nem tűnik soknak.. a kilóim száma.. de van rajtam felesleg:S..Fenék és combtéren!:S Ezek mellett persze még a narancsbőr is jelen van!

Milyen gyakorlatokat tudnék végezni comb és fenék formálásra egyaránt ? Gugolás ? Feszesebb bőrt csak krémmel tudnék elérni ?

Előre is köszönöm a válaszokat!


Lány vagyok.


2010. szept. 12. 11:06
 1/8 anonim válasza:
100%

narancsbőrre biztos van valami kence

ha formálódni akarsz akk meg itt 1 pl: http://www.youtube.com/watch?v=1Ac1fgeoNCA&feature=topvideos

2010. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne fogyj, csak formásodj! annyi hogy a csokit/cukrot hanyagold (lehet néha azért.. de ne sokat!) és tornázz heti 3-4* olyan 30 percet. meg lesz az eredménye :)
2010. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne fogyózz, csak sportolj!
2010. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

ne fogyózz, hanem hagyd el a cukrot, fehér lisztet, igyál sok vizet

valamint fehérjedús kajákat egyél és mellette sportolj


így elmúlik a narancsbőr, mert kitisztul a méreg a szervezetedből, valamint formásodsz a sporttól

2010. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
ne fogyókurázz. én hizni akarok, ésjobb. husi kell. engem zavar, hogy kiállnak a csontjaim.
2010. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vak Bottyán ***** válasza:
0%
Sok fehérje, kevés szénhidrát, napi 45-60 perc szobabicikli/futópad. Guggolást meg a többit felejtsd el, nem fognak segíteni.
2010. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vak Bottyán ***** válasza:
0%
A ne fogyj, csak formásodj típusú okosságokat meg nyugodtan elfelejtheted. Nyilván attól leszel formásabb úgymond, ha az izomtömegedet kevesebb zsír fedi el. Persze csak egy bizonyos szintig, utána már szálkás leszel :)
2010. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első linken a csaj tényleg WOW:)

De ez az edzés is jó fenékre combra.

http://www.youtube.com/watch?v=oTPEIHPFNQI&p=B4A854EB853C02C..

2010. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!