Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ?

Mit csináljak ?

Figyelt kérdés
nagy a hasam mar nagyon régóta és szerintem nem puffadás.Lány vagyok és 16 éves, egy heten 5-6 alkalommal edzek,még súlyzóval is edzek. persze hasra is szoktam edzeni. Lehet sok az edzés ?? Nem eszek sokat de nem is éheztetem magam, próbálok egészségesen enni, már nem tudom hogy mit csináljak szóval valaki segítsen ),:

2022. márc. 4. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

mi a nagy? nem lehet hogy csak szerinted nagy?

az nem lehet hogy túl sok az edzés, olyan nincs és attól nagy se lehet a hasad

kg? cm?

az islehet hogy van rajtad 2-3 kiló zsír és az pont a hasadon. akkor megy le ha összességében fogysz annyit

2022. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Senkinek nem lapos a hasa, azért van ott zsír, hogy védje a belső szerveidet, mivel nő vagy az ivarszerveid fontosak, és ott vannak, nem kellene eltüntetni!
2022. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mutass képet, mert sokszor vannak itt testképzavarosok, ill. az alapján lehetne segíteni jobban.
2022. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

sulyom : 56 kg

magassagom : 156 cm

es nem csak szerintem nagy hanem szazszszalekra nagy

2022. márc. 6. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

ezek alapján nem nagy, sőt, lapos a hasad

ha meg mégis, akkot az bizony puffadás és 'tiszta' étrenddel, sok rosttal, cukor nélkül, kevés feldolgozott élelmiszerrel helyrehozható

2022. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
156 centihez kicsit sztem sok az 56, az az 5-6 kiló lemehetne, ha téged is zavar.
2022. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
153 centimhez 59 kilósan mondta a dietetikus hogy ne fogyjak tovább
2022. márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az az egészséges súly plafonja, ha ott jól érzed magad, oké. Nekem pl sok lenne, és nyilván a kérdzőnek sem muszáj 1 kilóval a hivatalos túlsúly alatt lennie. Semmi baja nem lesz, ha fogy, és talán jobban érezné magát tőle, ha az egészséges tartományon belül marad.
2022. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg terhes vagy, más ötlet nincs.
2022. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!