Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírok lefogyni. Mit...

Nem bírok lefogyni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4. napja csak vizet iszom és napi 1 csomag sós ropit eszek. Híztam 3 kg-t.

Mit csináljak? Egyszerűen nem bírok lefogyni.

Betegségem nincs, mert nézettem 2019. nyárán az 5 pontos cukorvizsgálatot, meg a hormonokat is.


Előtte próbálkoztam normálisabb fogyókúrával is (rizs, csirke, zöldség, cottege cheese...stb.) Akkor 1 hét alatt fél kilót híztam.


Amúgy 119 kg vagyok most és 168 cm. Szóval nagyon kéne fogyni.


Mit csináljak?



2022. febr. 18. 18:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%
Menj vissza arra a bolygóra, ahonnan jöttél, mert ezek szerint nem vagy ember.
2022. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%
Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Gyorsan térj észhez és írj össze egy értelmes diétát egy kis mozgással. A csomag sós ropi milyen vitaminnal/tápanyaggal látja el a szervezeted?
2022. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a vitamin. Csak le akarok fogyni, már a tükörbe se szeretek belenézni. Minden ruham szűk ram. Most is olyan éhes vagyok, de ha ennék akkor csak tovabbhiznek
2022. febr. 18. 18:39
 4/42 anonim ***** válasza:
93%

A normálisabb fogyókúra az nem a "rizs, csirke, zöldség, cottage cheese". Véleményem szerint az a normális, amikor az ember próbál változatosan enni, próbál az egészséges ételekre törekedni nyilván, de nem zár ki semmit sem, csak max. vannak olyan ételek, amikből próbál kevesebbet fogyasztani, viszont nem is azt csinálja, hogy ugyanazt eszi minden egyes nap. Szóval ez a "rizs, csirke, zöldség" nem egy fenntartható dolog. Vagyis, szerintem az ember nem ehet mindig ugyanazt, úgy ráfog unni, mint a fene. Sokak szerint úgy kell fogyókúrázni, hogy csak rizst meg csirkemellet eszik, ami nem így van. Mást is lehet enni, mivel a fogyókúránál a kalóriadeficit a lényeg. Kevesebbet kell enni, kalóriát kell számolni. Eddig azért híztál, mert magában az egészséges kaja evése nem fogja azt jelenteni, hogy fogysz. Szóval ha csirkét, zöldséget meg rizst eszel, attól még nem fogsz fogyni, csak akkor, ha kalóriadeficitben vagy. De amúgy "1 hét alatt fél kilót híztam". Szimpla súlyingadozás is lehet.


A normális fogyókúra az az, ha életmódot váltasz, és megpróbálsz kialakítani egy olyan életmódot, amit a kívánt cél elérése után is képes vagy tartani, mivel ha lefogysz, de visszaállsz a régi szokásaidra, minden kiló vissza fog menni. Módszernek pedig a kalóriaszámlálást ajánlom. A kalóriakeretedben pedig bármit ehetsz, nem muszáj csak csirkét, rizst, meg ilyeneket enni, de nyilván nem is érdemes folyton a chipset enni... érdemes az egészséges étkezésre törekedni, de na, akkor fogysz, ha kalóriadeficitben vagy, nem pedig attól, hogy egészséges kaját eszel.

2022. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Én fogytam már kb. 25 kilót. Sokszor voltam éhes, főleg az elején, amikor leváltottam az életmódomat.

Ha eddig többezer kalóriát ettél, akkor igen, az elején éhes leszel egy értelmes étrend mellett is - ez ilyen.

De ez a ropis agymenés nekem még mindig a junk-kajától való elszakadásod lehetetlenségét mutatja. Miért pont ropi? Miért nem valami egészséges étel?

Plusz az intervallumok.. 4 napot és egy hetet emlegetsz (eddig tartottál ki ezeknél? Mondjuk ilyen étrendeknél nem is csoda..). Amúgy hova kapkodsz?

Ez nem így megy, ehhez idő kell. 120 kg sem egy hét alatt lettél.

2022. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki a mérleged, biztos hogy szar.


Dobt ki az étrendjeid, az még szarabb.


Töltsd le a kalóriabázist és kövesd.

2022. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
21%
Azert hizol mert ehezzeted magad… szervezeted raktarozo uzemmodba tetted.
2022. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Humor Herold ***** válasza:
97%

Sokszor agyi betegség gátolja az egyént a céljai elérésében. De sajnos az ostobaságra nincs gyógyszer.

De nem baj, van időd bőven még...egyszer csak eljutsz majd odáig hogy menni fog az.Ha a hülyeséghez van elég kitartásod , akkor az egészséges diétát nevetve fogod végigcsinálni!

Azt szokták mondani az a jobb ha az ember más hibájából tanul és ő maga nem követi el azokat a hibákat.Ha neked ez a jobb hogy makacsul mész a fejed után és nem hiszed a leírtakat ami több millió embernek bevált...hát akkor így jártál.

2022. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
77%

Talán mert nem így kell fogyókúrázni xDD Kb mindent rosszul csinálsz. Mi az, hogy nem érdekel a vitamin? Az az alapja annak, hogy rendbe legyen az anyagcseréd és elkezdj fogyni.

Egyszerűen lehet fogyni: ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel. Tehát MOZGÁSSAL lehet. Mesélj mennyit mozogsz?

2022. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el megbízható forrásból utánaolvasni a fogyásnak, egészséges életmódnak és életmódváltásnak. Ezután nem fogsz ekkora marhaságot csinálni mintvez a nemevés
2022. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!