Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnám meggyőzni, hogy...

Mivel tudnám meggyőzni, hogy normálisan diétázzon?

Figyelt kérdés

Egyik jó barátnőm 20 éves, 170 cm maximum és 140 kg. Egész életében nagyon kövér volt, kiskorától kezdve etette a rokonság. Őt ez soha nem zavarta, mostanában kezdte csak el mondogatni, hogy zavarja, mert a szerelmi dolgok eddig kimaradtak az életéből.

Kitalálta, hogy regenorral akar fogyni kb 30 kilót (többet nem akar), utánaolvastam és se nem olcsónak, se nem jónak nem tűnik. Próbáltam neki elmondani az alapokat, amiket ugyebár neten is meg tudna találni, de elmondása szerint már próbált kevesebbet enni, de nála "nem működött, nem vált be".

Pénze sincs sok, ezért is vagyok feszült emiatt, hogy azt a kicsit is hülyeségre akarja elverni. Mondjatok valamit légyszi, hogy mivel tudnám kicsit győzködni normális keretek között, mert csak jót akarok neki.


2022. márc. 7. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Akkor elveri, majd rájön, hogy fogyni nem így kell, hanem kalóriadeficit, és majd olyan 90 kiló környékén - addig semmiképpen! - lehet lassan mozogni, pl úszás.
2022. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez még a jobik fajta, nincs komoly megvonás

Amúgy sajnos sehogy. Ilyenkor az ember annyira onfeju hogy a sajat karan fogja megtnaulni

2022. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ha nem hajlandó kevesebbet enni, akkor Regenorral sem fog fogyni. Az tejsavó, semmilyen hatása nincs a fogyásra.
2022. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
90%

Sehogy ezek a típusú emberek gyengék, én se bírok a barátnőmmel.

Jelenleg 24 éves 100 kg felett van (már nem áll rá a mérlegre a jelenlétemben), egy évvel ezelőtti orvosi leletbe is ödémás volt már a lába..


Rég vízhajtóznia kellene meg napi több óra mozgás szabadlevegőn, de csak a süti kóla, meg a tésztakaják és a netflixes sorozatok.


No komment.


Majd egyszer átlátja, aztán megbánja...

2022. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
12%

Tejsavónak nem a fogyásra van hatása, hanem a táplálkozást alakítja át és a beleket rendbehozza.


Régen volt a Minnának tejsavó itala, én arra álltam át a cukros üditőkről, és sokkal jobban éreztem magam, meg le is ugrott pár kilóm pedig semmivel nem mozogtam többet mint egyébként szoktam.

2022. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Andizsuzsi ***** válasza:

"Tejsavónak nem a fogyásra van hatása, hanem a táplálkozást alakítja át és a beleket rendbehozza."


Már hogyan alakítaná át a táplálkozást?

Mit értesz az alatt, hogy rendbehozza a beleket? Nyilván ha elhagyod a cukros sz@rokat, az jelentősen tud az egészségeden javítani. De ezért teljesen felesleges többezer forintért filléres tejsavót venni.

2022. márc. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás egy egyszemélyes út, mindenkinek magának kell elbuknia, hogy megtalálja a számára jó megoldást.
2022. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Andizsuzsi, a bélflórát hozza rendbe...
2022. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A Minnás ital nem volt többezer ft amíg lehetett kapni csak százötven ft egy liter, kb 2014 be... Egyébként z aludtej is van olyan jó mint a tejsavó ital, ráadásul az valóban élő cucc.
2022. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menthetetlen
2022. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!