Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire fog megereszkedni a...

Mennyire fog megereszkedni a bőröm? Részletek lent

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 170 centi, endomorf alkatú, 93-ról 78 kg. 70 kiló voltam 4 éve, aztán az online oktatást már kb 75 kilósan, elfolyva kezdtem, egy jó 10-15kg jött fel vele, emellé pedig nem sportoltam (kilencediktől tesim sem igazán volt sajnos) csak tavaly áprilistól júniusig kondiztam nagyon sokat ami meg is látszódott, majd dolgoztam (12 óra talponlét). Tehát az első 2 év alatt nagyon lassan jött fel kb 8 kiló, aztán az utána levő 1,5 évben 15kg gyorsabban.


Most viszont karácsonykor korona miatt mindennek rettentő rossz íze van, nem vagyok válogatós de egyszerűen a szószerint szemét és gyomorsav ízű kaja nem megy le, csak fel, kb csak sajtot eszek erős pistával és karamellát, néha más nasit, de édességből is csak nagyon kevés dolog csúszik, de mégis több, mint normális kajából.


3 hónap alatt 15 kg ment le, szedek vitaminokat szinte naponta, amikor tudok, iszok tejet is, napi 6-10 ezer lépésem van és az utóbbi pár hétben sportolok heti 1-2x. Néha iszok kollagént. De a felkarom nagyon striás és kétségbe vagyok esve, hogy ronda, löttyedt hasam lesz, és nem tudom, mit tehetnék még ellene, mivel ez most eléggé hirtelen jött fogyás és sajnos a hasamra hízok leginkább (emiatt nem néztem ki nagyon brühildának, mert ruhákkal jól tudtam takargatni magam, de egyébként már nagyon szégyeltem magam én is ezzel a súllyal.)


Azon kívül, hogy szedek kollagént, mit tudok tenni azellen, hogy ne ereszkedjek meg jobban? Sajnos nem tudom lassítani a folyamatot, mert az, hogy jelenleg egyek, több akaraterőt igényel, mint ezelőtt az, hogy ne zabáljak.



2022. márc. 7. 18:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve, tudom, hogy a striás bőr már nemigen fog regenerálódni, viszont a hasamon sokkal kevesebb csík van, mint a combomon vagy a karomon, amit nem is értek, hisz oda ment a súly nagy része. Ha nincs rajta sok stria, van rá esélyem, hogyha feszes nem is lesz, nem fog lógni rajta a bőr?
2022. márc. 7. 19:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fiatal vagy, jobb eséllyel indulsz mint bárki más.

Amit tenni tudsz az a sport hogy a fogyással leadott zsir helyét izommal toltsd fel, ezaltal feszesebb legyel

2022. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Igen, ez tervben van, szerencsére elég izmos testet szeretnék, de ettől függetlenül a hasam nem biztos, hogy úgy izmosítani tudom.
2022. márc. 7. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen súlyról majdnem biztos, hogy megereszkedik valamennyire a bőröd, ha gyorsan fogsz.

Szerintem nem ráncosan fog lógni, csak egyszerűen nem lesz teljesen feszes. A sport és a kollagén segíthet (utóbbi nem néha, hanem minden nap!).

Én visszanézve bánom, hogy nem ittam minden nap kollagént és nem sportoltam intenzívebben - plöttyedt a hasam, még nem tudom, hogy milyen lesz a végén.

Amúgy a 3 hónap alatt 15 kilóval nincs nagy baj az elején - ilyenkor sok víz is ürül. Magától is belassul egy idő után (nálam ez 68-70 kilónál volt, 95-ről). Sok sikert kérdező!

2022. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, most megyek, és iszok is egy pohárral, meg kiteszem a vitaminok mellé.

Neked pedig gratulálok a sikeres fogyáshoz :)

2022. márc. 7. 20:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. ápr. 9. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!