Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40 kg feleslegem van, nagyon...

40 kg feleslegem van, nagyon nehezen indul be a fogyásom. Ez esetben segíthet zsírégető tabletta?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem el nagyon odafigyelni arra, hogy mit eszem. Napi 1800 kcal, 4-5 étkezésre bontva, figyelek a fehérje-ch-zsír arányra. Gondoltam arra, hogy veszek bioteches zsírégető tablettát, hátha segítene beindítani a fogyást. 1 kg sem ment le eddig. Szerintetek?

Hormonális problémám nincs.


2022. márc. 8. 13:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Nincs olyan hogy zsírégető tabletta. 2 hét alatt nem nem lehet fogyni. Majd ha 2 hónap múlva se lesz eredmény gyere vissza, mert az már tényleg fura lenne.


Az hogy a kamu zsírégető tabletta kamu és 2 hét alatt nem fogytál semmit teljesen normális.

2022. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Szerintem pénzkidobás a zsírégető tabletta, egyetlen ismerősöm sem fogyott tőlük.
2022. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges. Majd beindul, ha valóban odafigyelsz. Mozogsz is (könnyű séta, ilyesmi)?
2022. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szedhetsz, nem oszt, nem szoroz. Nem ettől fogysz.
2022. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem segít, de drága és esetleg károkat is okoz.

Legyél turelemmel, a 40 kgt se egy hét alatt szedted fel

2022. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha hiszel a tablettában, akkor vedd meg.
2022. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha valóban kalóriadeficitben van az ember, akkor 2 het után ez látszik a mérlegen. Tudom, mert 35kg felesleg volt rajtam. Az első 2 hétben 1kg körül ment le.


Valószínűleg nem vagy kalóriadeficitben, vagy, ha igen, akkor minimális és ezért nem látszik meg a mérlegen. De tény és való, hogy 2 hét alatt ne várjon csodát senki. Ha újabb 2 hét múlva sem változik semmi a mérlegen, akkor kell gondolkodni azon, hogy valamit elrontassz.

2022. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy jól számolod a kalóriákat? A 'csak két kocka csoki't is kiméred és felírod?

Ha nem ment le semmi akkor biztosan a számokkal van a gond. Vagy a kereted nem jó vagy a számolásod

2022. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, mindent írok, de lehet akkor hogy van benne hiba, csekkolni fogom.

Igen, sétálok napi kb 1 órát, sajnos egyelőre ez is eléggé lefaraszt.

2022. márc. 8. 21:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

ha eddig csak úgy rnadom álltál a mérlegere és nem úg ahogy fentebb írtuk, akkor semmilyen következtetést ne vonj le hogy fogytál vagy sem. napközben 3 kgt is ingadozhat a súly. a menstruációs ciklusról nem is beszélve

zsírégetőt meg ne vegyél, drága, felesleges és sok káros is

2022. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!