Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma még egy hamburgermenü és...

Ma még egy hamburgermenü és holnaptól...?

Figyelt kérdés
A kérdésem teljesen komoly. A mindenféle világesemények miatti szorongás miatt ennem kell egyfolytában.
2022. márc. 11. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Relax.
2022. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Karalábé, sárgarépa a normál etkezesek között.
2022. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem akarlak elkeseríteni, de az aktuálpolitika sajnos holnap is ugyanilyen szörnyű lesz...
2022. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Holnaptól dupla burger..
2022. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Kifogás az mindig van. 🍔 😝
2022. márc. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Kit izgatnak a vilagesemenyek. Csak az izgat ami velem tortenik. Ilyesmi miatt nem tennem magam tonkre
2022. márc. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Isti22 ***** válasza:
77%
És mi a kérdés?
2022. márc. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

A mai menüvel is nevezhetjük diétának az étkezésed,de:

Vegyünk alapul (téged nem ismerve) egy rám szabott kalóriaszámlálós módszert!

1400 kalóriát tartok hónapok óta.

Havi 2-3 kiló mínuszt jelent.

Az elején minden munkahelyen elfogyasztott étkezést itthon megterveztem,lemértem és rögzítettem egy applikációban.

Ez nagy segítség volt a kezdetekkor.

Figyelembe vettem,hogy édesszájú vagyok és azt is hogy ha kétóránként eszek valamit vagy iszok egy kávét,azzal gond nélkül kihúzom a következő két órát.

Ezt úgy értsd,hogy nem érzem azt,hogy mindjárt éhen pusztulok.

Néhány órát igénybevett,hogy utánna nézzek,mi az amit szívesen eszek és hol tudok lefaragni a bevitt kalóriákból.

Szóval a hamburgeres módszered a meki dupla bigmac menü,nagy krumpli, zéró kóla kombinációjával (kb 1200 kcal)majdnem kimeríti a nálam megadott napi keretet.

Szóval belefér 2 nem cukros kávé meg egy túró rudi pl.de akkor már nem eszek semmi mást és így is fogyhatok.Viszontaz egész napos koplalástól ideges vagyok.


Ugyanez egy kis sajtburger menü esetén már csak 550 körüli kalória.

Persze,ettől én sem érzem úgy magam,hogy de jól bezabáltam,de kb 2-4 órán át nem azon jár az eszem,hogy mit rágjak meg.

A fennmaradó 850 kalória elegendő egy rendes reggeli-vacsorára is (350-350kcal)

Persze ez sem úgy hogy 3 parizeres zsömle sajt és majonéz,de megint nem az a cél,hogy reggeli után úgy kelj fel az asztaltól,hogy soha többé nem akarsz kaját látni.

Eleinte sokat sakkoztam azzal,hogy a reggelit, vacsorát hogy tudom kihozni úgy ,hogy finom legyen,de maradjon annyi kalória a keretből,hogy beleférjen egy sport szelet. Szóval az lett a megoldás,hogy reggeli 350, ebéd 500(két részletben ebédelek,ez kb 20dkg pörkölt,25 dkg főtt bulgur, savanyúság) 350 vacsora.

100 a napi kávézás kb.

Ha csokit vagy bármi mást szeretnék akkor bármelyik étkezés keretéből faraghatok le.

Amikor már jól kezeltem a kalória számlálást,akkor kezdtem el koncentrálni arra,hogy pl a zsír, szénhidrát hogyan csökkenthető tovább,mert eleinte a zsír sok problémát okozott, mindig túlléptem.

Mekis kaját olyankor eszek, amikor úton vagyok és napközben előfordul hogy kimarad egy egy étkezés, ilyenkor lazán belefér.

Egy másik szempont,hogy mozgással tudsz kitolni a kalória kereten,de nem az a cél, hogy azért tekerj fél órát a bringán,hogy nagy krumplit ehess.

De ez is egy módja,ha úgy érzed nem elég a kis menü.

2022. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!