Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le 12 kg-t...

Hogyan fogyhatnék le 12 kg-t a leghamarabb . Milyen olyan diétát ajánlatok kezdőnek ? 18/L 173cm 68kg vagyok .

Figyelt kérdés

Az olyan válaszok kíméljenek hogy - Jó a súlyod nem kell fogynod .


Köszönöm ❤️



2022. márc. 18. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

12 kg-t semmiképpen ne fogyj. Max 8 kg-t kell fogynod.

Tehát: kevés szénhidrát, sok zöldség, saláta, csirkehús, tojás.

Én este már igyekszem nem enni.

Plusz - minden másnap valami mozgás - futás a legjobb fogyásra, de az még jobb, ha beiktatsz erősítő edzéseket is.

Így azért 3-4 hónap alatt le lehet adni.

De kitartás kell hozzá.

2022. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Péter2 válasza:
73%

Csatlakozom az előzőhöz: 12 kg nagyon sok lenne, látom a Barbi babás téveszme még ma is "fut".

Ha mindenképp fogyni akarsz: kevés nasi, süti, gyorskaja.

Több zöldség, egy napra többszöri de kis adagos evés.

Esti kaja kihagyása teljesen+ valami aktív testmozgás rendszeresen.

2022. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kíméllek, de jó a tömeged. Ne haragudj kérdező, próbáltam nagyon kíméletes lenni, remélem nincs harag.
2022. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt az este nem szabad ennit, mert már 10-15 éve kiment a divatból!

Ne akarj hamar fogyni, és ne 12 kg-ot, mert gondolom nem a skinny fat a cél. Mozogj minden nap 0,5-1 órát, szokj le az üdítőkről, a nassolás legyen nyers zöldség, gyümölcs, minden étkezésed 1/4-e legalább legyen zöldség.

2022. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es nekem az esti kajálás kihagyása jött csak be, mert én a sokszor kis adagot nem tudom tartani, egész napos zabálgatás lesz belőle. De amúgy emberfüggő. Szerintem a legjobb módszer az, ha az ember kísérletezget saját magával, kipróbálja, hogy hogy alakul a súlya, ha sokszor eszik kicsit, vagy bizonyos idő után már nem, etc. Mert minden szervezet más.
2022. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kalóriát kéne számolni, es bármit ehetsz. Sporttal még jól is fogsz kinézni.
2022. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!