Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt 9 kilót fogytam,...

3 hét alatt 9 kilót fogytam, betegség miatt. Hogyan ne hízzak el, ha most már lenne étvágyam?

Figyelt kérdés

Nem volt étvágyam, hányingerem volt, mindentől rosszul voltam, hasmenésem volt, ha mégis ettem valamit.

Most már rendben vagyok, de mindenhol ezzel a jojo effektussal rémisztgetnek, hogy ha gyorsan fogysz, gyorsan vissza is hízol, sőt még jobban elhízol.

Nem bánnám, ha visszaszedném az eredeti súlyom, de tovább hízni nem szeretnék.

Hogyan fogják hozzá? Nem merek enni.

Jelenleg 160/43


2022. márc. 26. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyenkor főleg izmot vesztesz, a szervezet kalóriaigénye lecsökken, és plusz meló visszaépíteni az izmot. Meg ugye nem is alakult ki az egészséges táplálkozás szokása.


Szóval mozgás, sok zöldség-gyümölcs, rost, fehérje, telítetlen zsírok, édesség mértékkel. Így nem kell aggódnod.

2022. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen más helyzet. Neked csak vissza kell térni a megszokott étkezésedhez, ha eddig sem volt gond a súlyoddal ezután sem lesz.
2022. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remélem, köszönöm.
2022. márc. 26. 18:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell semmi fokozatosság vagy valami?
2022. márc. 26. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Nyugodtan egyél, vissza kell erősödnöd.
2022. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké!
2022. márc. 26. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!