Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó fogyáshoz való teát...

Valami jó fogyáshoz való teát illetve tabletta kéne. Mit kéne használni?

Figyelt kérdés

Tényleg igyekszem a fogyással és sikerült négy kilót leadni de amikor 12 órázok többet eszek ( ezen kell javítani)

Olvastam hogy vannak fogyás segítő szerek. Kinek mivált be?


2022. márc. 27. 22:13
 1/8 anonim válasza:
11%
2022. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincsenek fogyást segítő szerek. Olyan dolgok vannak, amikről azt hazudják, hogy támogatja a fogyást, de mindegyik dobozára ráírják, hogy nem helyettesíti a változatos étkezést. Magyarul ha jól eszel mellette, fogyni fogsz. Ha nem, akkor nem. Na ugyanez az eredmény bogyók nélkül is. Akkor minek adnál ki rá pénzt?
2022. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bármilyen meleg folyadék csökkenti az étvágyam. Tehát ha épp éhes vagyok, elmúlik. Az ízesítés nélküli, nullkalóriás gyümölcstea is. Filléres dolog, egy próbát megér. De ha arról van szó, hogy akkor eszel többet, ha többet vagy ébren, az normális és nem kell miatta trükköznöd.
2022. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bolondok vagytok ti mind 😀 Ha éhes az ember, alapvető, hogy eszik. Ha mértéket tartva eszik, semmi gond nincs. Én mértékkel eszek mindent! A mindenen a hangsúly, mellette pedig edzek. Így tartom a súlyomat, ami a magasságomhoz mérten reális. Nem is értem ezt a sok bohócot, mit kell bedőlni a médiának meg a photoshopolt insta bábúknak. Nevetséges 😀
2022. márc. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Olvastam hogy vannak fogyás segítő szerek."


Téged átbsztak. Nincsenek.

2022. márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az ilyen fogyi teak es talettak azok vagy vizhajtok vagy fosatok (vagy mindketto), tehat fogyni igazabol nem fogsz toluk, mert csak a viz tavozik gyorsabban a szervezetedbol
2022. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami er vmit az nem legalis es azis csak edzes meg etrend melett
2022. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mindentudó99 ***** válasza:
Nincs ilyen
2022. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!