Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használtátok már a következő...

Használtátok már a következő NIVEA termékeket? Mi a vélemény róluk?

Figyelt kérdés

-Nivea Q10 bőrfeszesítő testápoló

-Nivea Goob-bye Cellulite krémzselé

-My Silhouette: Karcsusító és alakformáló krémzselé

-Karcsosító Q10 masszázskrém


Használni diéta, és torna mellett szeretném őket.


2010. szept. 15. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Minek? Csak a pénztárcád lesz karcsúbb..
2010. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Elsőnél a pont.

Ráadásul tele vannak méreggel meg vegyi anyagokkal.

2010. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi.. A sporttól eltüntethető a narancsbőr?
2010. szept. 15. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:
a narancsbőr a női bőr jellemző állapota, természetes, és nem lehet eltüntetni, legfeljebb ha vékony és fiatal vagy, kevesebb van belőle. ez olyan butaság, mintha úgy akarnál mosolyogni, hogy közben ne ráncolódjon az arcod.
2010. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A narancsbőr csak testzsír százalék csökkentéssel tüntethető el.Ahhoz meg diéta,mozgás kell.
2010. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a narancsbőr eltüntetéséhez , sok sport és diéta és sok folyadék kell(víz vagy tea cukor nélkül) amúgy nagyon jó még a szauna illetve a masszázs. szerintem a krémek helyett menj szaunázni hetente 2-3 alkalommal.
2010. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem megér egy próbát. Aki meg azt mondja minek attól kérdem: próbáltad? Ha nem akkor figyelmen kívül hagylak. Tele van vegyi anyagokkal? Tudtad, hogy ezeket szigorúan ellenőrzik különösen azokat amelyik híresek.

2010. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az anticellulit krémekben általában alga meg koffein van, azért nem 100% műanyag. Én próbáltam l'orealosat meg vichyt, sport mellett nekem sokat segített.
2010. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!