Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A levesek is hízlalóak?

A levesek is hízlalóak?

Figyelt kérdés

Megpróbálok sok levest fogyasztani,a régi tésztás,sült dolgok helyett.

Az érdekelne,hogy ha levest eszek szinte egész nap,heti minimum 3-4 napon,(nem egymást követő napokon,de van mikor 2 napig egyfolytába levesen élek)a többin pedig sok zöldségköret ,saláták,husik(nem rántva)krumpli,sok paradicsom,uborka paprika,reggelire magvas kenyér.Kb ilyesmiket eszem.

2,5 éve szültem és szeretnék leadni minimum 10 kilót,sokat sétálok,itthon néha 20 perc torna.

Szóval sok levest eszem,variálva,sok zöldséggel,egy kevés tésztát szoktam belefőzni.

Ér valamit hogy eddig sokkal hízlalóbb kajákról leváltottam ilyen ételekre?


2010. szept. 15. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Nem sokat,főleg,hogy tésztát raksz bele.A folyadék kitölti a gyomrod a tészta meg szénhidrát.

Ha kevesebbet mutat majd a mérleg azt izomból veszíted,nem testzsírból.

Ha ennyire leveses vagy,főzz bele húst szerintem.

2010. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
65%
szerintem ha nem zsíros, pl. tejszínes leveseket eszel, és tartod a többi leírt dolgot, biztos meglesz az eredménye. csak abból indulok ki, hogy addig sem szénhidrátot eszel.
2010. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
A babgulyás igen,az olaszzöldségleves nem. Tészta nélkül fogyós.
2010. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy készíted el. Amúgy meg minden levesnek van reform, diétás változata. Pl. a gulyáslevest nem kell zsírral, sertéshússal készíteni. Én kevés olajjal és pulykamellfilével szoktam elkészíteni.

Ha teszel a levesekbe 1-2 evőkanál tésztát, nem lesz semmi bajod. Persze ha tésztát eszel levessel és nem fordítva, az már nem túl jó fogyókúra idején.

Egyél sok zöldséglevest. Az lenne a legjobb. Ja és a cukrot is mellőzni kéne pl. a "menzás" jellegű paradicsomleves tele van cukorral és alig van benne paradicsom.

2010. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen.zöldségleveseket eszek,karfiol,zöldbab,kelkáposzta,igazából mindent variálok mindennel,és nagyon kevés tésztát teszek bele,kell a kislányomnak a sűrűje.Sajna nem tehetem meg hogy külön főzzek magamra,külön a családnak.


Köszi a válaszokat :D

2010. szept. 16. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam csinálni. Külön főzök állandóan. Van,hogy három félét(Apa,gyerek,én). Nem egy pihis dolog,de legalább eszik a gyerekem és én is fogyok.
2010. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
huh minden tiszteletem az utolsó válaszolónak!!3 félét megfőzni nemsemmi!!!remélem sikerül elérned a kívánt súlyt és sok sikert hozzá:)
2010. szept. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!