Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni?

Hogy tudnám elérni?

Figyelt kérdés

Anorexiából gyógyultam, nincs célsúlyom, csak olyan testet szeretnék amiben jól érzem magam, és egészségesen szeretnék élni. Nem szeretnék nyáron a testem miatt aggódni, már nem éheztetem magam, de a testkéozavarom nem sokat javult, egy kicsit szeretnék formásodni. Hogy kezdjek bele?


Jelenleg 157 cm magam vagyok, 53 kg és a testzsír%-om elvileg 24



2022. ápr. 14. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Súlyzós edzés
2022. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Fiú vagy lány esetleg? Futópadon futás bemelegítésnek, utánna kevés fekvőtámasz és felülés minden nap, amíg bele nem jössz és amíg lesz valami látszata. Általában ez kb. 1 hónap.
2022. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Válassz egy olyan sportot amit szeretsz, szívesen végzel akár rendszeresen. Formásodásra viszont a súlyzós edzés a leghatékonyabb.
2022. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Próbálj ki olyan recepteket vagy ételeket, amik egészségesek, de mégsem nyúlkaják. Nagyon sok olyan személy van pl. instán, akik egészséges kaja alternatívákat készítenek, és az emberek evéshez való viszonyát próbálják segíteni emellett.

A súlyzós edzés jó ötlet. Tudom hogy először ijesztően hangzik, de nem leszel férfias tőle, csak erősebb. :) Nagyon jó választás ha formásodni akarsz, tekintve, hogy izmot építesz vele.

A lényeg hogy olyan mozgásformát keress, amiben valahogy örömödet leled, és azért egyél, hogy az étel energiával lásson el téged, mert a testednek szüksége van rá.

2022. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!