Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 4 étkezés sok? Hogyan...

Napi 4 étkezés sok? Hogyan bìrjam ki 2 étkezés között?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem, sőt fogyókúra esetén a szabályosan elosztott 5 étkezést javasolják (természetesen mérsékelt adagokkal és összetételben).
2022. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem sok. Van akinek így könnyebb. Most inkább egyél naponta többször, mint csak 3x és közben pedig éhes legyél. Én például 5x szoktam enni egy nap. Volt, amikor régen csak napi 3x ettem, de most már őszintén nem bírnám ki, mert egyszerűen éhes leszek, szóval inkább 5x eszem, de nyilván az adagokra figyelek, nyilván van, amelyik kisebb étkezés, van amelyik nagyobb.
2022. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem, én is négyszer eszem egy nap, így egyeletes a cukrom/inzulinom.
2022. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem vagy cukorbeteg, akkor napi 4 étkezésnél nem kéne hogy probléma legyen, hogy kibírd kettő között. Egészséges ember napi 1-gyel is simán kibírja, ha ahhoz szokott.
2022. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kevés.
2022. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Ha külön étkezésnek veszem az olajos magvakat amit vacsi után eszem, akkor én is 4x eszem egy nap. (Több mint 3 éve diétázom, ez idő alatt le is fogytam a súlyfeleslegemet)

Én így jól érzem magam, nem érzem úgy hogy " ki kell bírnom" mert nem vagyok éhes az étkezések közt, csak úgy kb 6 óra elteltével kezdek el éhséget érezni, amikor egyébként is főétkezés van.

Ha te gyakrabban vagy éhes akkor vagy gyakrabban egyél kisebb adagokat, vagy az étrendedet tedd laktatóbbá, módosíts az összetételen.

2022. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi válik be.Én napi 2x ettem.Na az nehéz volt,mert mindig éhes voltam.Ez a napi többszöri kaja nekem sose ment.Ráadásul akkor nem mindegy mit eszel.Így meg ehettem bármit ,csak nyilván kevesebbet és fogytam.
2022. máj. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól függ, mit eszel és mennyit.
2022. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!