Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az miért lehet, hogy elég...

Az miért lehet, hogy elég vékony vagyok de a pofám hájas?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok…


175 cm magas, 65 kg.


Az arcom mégis elég dagadt.

Még egy kis tokám is van, de amúgy abszolút látszik, hogy húsos az arcom… A test az vékony.


Lehet eközött és az esetleges túlzott cukorfogyasztás között összefüggés.



2022. máj. 7. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen típus vagy. semmi összefüggés. Ott van pl. Gigi Hadid vagy Miranda Kerr, akik modellek, és mégis pufók arcuk van. (most mindegy, hogy ők nők, de akkor is a lényeg, hogy van ilyen típus)
2022. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek alapból pufi az arca, ezzel nem tudsz mit kezdeni. De szerintem ha valakinek alapból pufi az arca, az átlagban akkor sem úgy néz ki, mintha valakinek a túlsúly miatt lenne olyan.

Vagyis én nem hiszem, hogy normál súllyal tényleg "elég dagadt" az arcod, max. csak pufi, és csak te látod olyan hú de dagadtnak.

2022. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak kerek, szláv típusú arcod van. Ez van, fogadd el.
2022. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Én is ilyen típus vagyok. 175 cm és férfi, nagyon sokáig ilyen 70-75 kg között mozogtam de akkor is volt tokám pedig a hasam szinte lapos volt, zsír alig volt rajtam. Aztán később meghíztam 90 kg-ra és konkrétan olyan tokám volt meg olyan pufi, zsíros arcom lett mint akin van vagy 50-60 kg felesleg pedig csak 15 kg plusz volt rajtam. Konkrétan eltűnt az állam, fizikailag is kellemetlen volt lefelé fordítani a fejem mert egyszerűen zavart, nyomott a tokám. Azóta vissza fogytam 75-kgra, kisebb lett a tokám de most is van bőven, pedig szinte nincs is rajtam plusz kg de ha csak az arcom látja vki tuti arra tippelne h egy 10-20 kg plusz van rajtam. Ezt dobta a gép, el kell fogadni, illetve vigyázni h ne hízzunk el mert akinek alapból ilyen pufi, húsos, tokás arca van az brutál gázul tud kinézni már 10-15 kg pluszal is, legalábbis arcra biztosan.
2022. máj. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, az kimaradt h nekem szinte zero arcszőrzetem van, egy kis ritka bajuszon kívül semmi. Tehát nem tudok szakállat de még borostát se növeszteni h eltakarjam a tokám, szóval dupla szívás.
2022. máj. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
Nem valószínű, hogy az teliben zsír. Ilyenkor az van, hogy ilyen az arcszerkezeted, vagyis magában az arccsontjaid állnak ennyire szélesen, nem pedig a zsír szélesíti ki.
2022. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez van. Ezt húztad. De nyugi, állítólag férfiaknál az idő úgy hat, hogy le fog menni az arcról a fiatalkori puffadtság... Más már össze lesz aszva, mint a mazsola, te meg akkor fogsz jól kinézni.

Nálam pont fordítva. Csak közép testtájra hízok mindent. Arcom alapján kifejezetten soványnak néznének. Közben meg már akkora hasam és hátsóm van, hogy el se hinnék. Igaz, meg is vagyok 90-91 kg 183-hoz. Arcom viszont alig különbözik attól, amikor voltam 75 kiló.

2022. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!