Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a leghatékonyabb fogyókúra...

Mi a leghatékonyabb fogyókúra (diéta, sport stb. ) és nagyon gyorsan le lehet fogyni tőle?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Fehérje és megfelelő mennyiségű és minőségű széndhiráttal kombinált étrend. Mellé ajánlatos alakformáló konditermi edzés és vmi aerob tevékenység. (személyi edző)
2008. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi de mégis milyen aerob tevékenységre gondolsz?

mert Hip-Hopra járok

2008. dec. 20. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem fontos a mozgás, mivel hip-hopra jársz, szerintem másféle mozgást is végezned kéne!Futás, úszás, kerékpározás!Reggel és este, minimum egy órát, közepes intenzitással, szünet nélkül!Az étkezésnél figyelj oda,ne vonj meg magadtól semmit, mert annak nem lesz jó vége saját tapasztalatom alapján.csináltam már olyan diétát, amivel alig ettem, de mozogtam állandóan.Megsínylette az egész testem, vitaminhiány, szívritmuszavar...nem éri meg!Inkább figyelj oda, miket eszel.Sok zöldség, gyümölcs, nem kell állandóan ezeket, kifordulna tőle a gyomrod, de sokféle elkészítési változatát találod meg neten is!Szénhidrátból keveset, inkább fehérje.A lényeg, hogy ne koplalj!!

2008. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi megfogadom:)
2008. dec. 20. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!