Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13éves 160cms 39és fél kgs...

Stkee kérdése:

13éves 160cms 39és fél kgs lány : Szerintetek ez nagyon sok volT?

Figyelt kérdés

Reggelia suliban: 2szendvics

Tizorai a suliban : 1 csokis kakaos csiga

Ebéd : krumpliés 1 nagy rántott husi

Utána: 1 túros batyu+1 túros bukta(mind2 elég nagy)

Ez nagyon sok volt?, ma nem mozogtam csak annyit h volt tesi oránk


2010. szept. 17. 16:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Kevés volt.

Te kórosan sovány vagy, számold ki a bmi-d.

Fel kellene szedned pár kilót.

2010. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

ez a kérdés kamu. 39 kg súlyod a 160 cm mellett 13 éves létedre így nem lehet. és most SENKI ne jöjjön azzal hogy gyors anyagcsere meg mi egymás... nincs az a gyors anyagcsere ami ennyi étel mellett ilyen ilyesztően alacsony testsúlyt eredményez.

ilyen magassághoz MINIMUM 46-47 kg elvárás.

2010. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem ,nem kamu kérdés ez az igazság !!! (mivel fogyokuráztam 12 évesenn kezdtem akkor vltam 47 és tavaly decemberben lettem 37 azota sajnos hiztam) igen most 160cm és 39ésfél kg vok (13év)
2010. szept. 17. 17:00
 4/19 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok, lány, 38, olykor 39 kiló ...

És ugyanannyit eszek, mint a Kérdező.

Állítólag nincs semmi bajom ( vérvizsgálaton voltam már )

...

2010. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Basszus én ötcentivel alacsonyabb vagyok,és úgyvagyok 39kiló :O
2010. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

^^hány centivel? nem érzed magad kínosan? én 160 centi vagyok 18 éves és 48 kg és HIHETETLEN kínosan érzem magam. az összes helyes pasi akivel úgy "összeakadtam" azt mondta hogy nagyon csinos és szép vagyok de elég soványka... és ezt ők mondták így!

na már most mit mondanna rátok?! szerintem megijedne. :D de nagyon nagyon örülök hogy ezek szerint vannak nálam sokkal kínosabbak is. :XD

2010. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen 47 kilósan fogyókúrázni, hát, nem vagy komplett. És ha a szüleid nem szóltak rád, akkor bizony ők sem.
2010. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én nem érzem kínosnak, bizony hízhatnék még d eha nem tudok most verjem falba a fejemet vagy mi vagy ássam el magam mert ciki vagyok?

Amúgy meg, senkinek sincs ráírva a homlokára, hogy hány kiló.

162 centi vagyok és 38 kiló. Sosem voltam ennél több.

Bár nem lenne rossz. Talán még fogok hízni. Mondjuk anyum is ilyen volt mindig..

Amúgy meg ha valaki kérdezi én általában mindig többet mondok, ahánykiló vagyok..Pontosan az ilyen rosszindulató , rossz májú emberek miatt mint te vagy, utolsó. :)

2010. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti*
2010. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ja és még annyi, hogy nem azt pártolom, hogy ha valaki legyen 38 kiló...Csak aki nem tud mit ezellen tenni, az mit csináljon? Azt bírom, hogy az ilyeneket azért csúfolják ki, mert gizdák, a másikat azért mert van rajta egy kis felesleg ( ami szerintem egyáltalán nem gond ) , a harmadikat azért, mert egy kicsit több felesleg van rajta..

Akkor egyáltalán mi jó az embereknek? Könnyű ítélkezni csak úgy.. Csak nem tudom mire fel, pedig mindenki más.

NIncs egyforma ember.


Egyébként Kérdező, Te még mindig fogyózol vagy mi??

Kérdezted ez nagyon sok volt??? Tovább akarsz fogyni?:S

2010. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!