Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlsúlyos lenne? 14 éves...

Túlsúlyos lenne? 14 éves 156cm és 62kg

Figyelt kérdés
A fiamról van szó, ez túlsúlynak számít? Ha igen, akkor hogyan kellene le fogynia? Húst senkisem eszik a családban.
2022. máj. 22. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Nem kell fogynia, rendben van. De kellene neki a husi.
2022. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
32%
Bmi kalkulátor szerint az ideális testsúlya 45-50 között lenne, de azt is írja hogy ez még nem túlsúly. Azt is tudni kéne hogy mennyi a testzsír százaléka mert lehet hogy sok izom van rajta amit mi a kérdés alapján nem tudtunk meg.
2022. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben rendszeresen mozog emellett, (nem a tesi órákra gondolok, gimnáziumi diákként mondom, hogy nem ér semmit, kb. 3 ember ha becsületesen végzi a feladatokat) nem számít feleslegnek :)

Lányként én is amikor még fiatalabb voltam, akkor picit több voltam kilóban, mint most, de mivel heti 3 alkalommal 2-3 óra aktív sport pipa a sok séta mellett, nincs gond :)

(ezzel nem azt mondtam, hogy ennyi kell egy embernek, csak mozogjon valamennyit)

2022. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondanám, hogy ez még belefér. Ez a felsőhatár környékén van, de ez a súly még nem nagy tragédia, egészségügyileg is még okés, csak ne hízzon többet, viszont nincs szüksége fogyásra.
2022. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Alkatra milyen? Hájas vagy izmos? Valaki simán lehet ennyi kg ha olyan köpcös fajta jó kötésű, meg akkor is ha puhány és dagi.
2022. máj. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A súly nem a legfontosabb, hanem inkább hogy látszik e rajta zsírréteg, esetleg nagyobb pocak stb. Magasság, és súly alapján nem igazán lehet megmondani, meg őszintén nem is az számít. Lehet zömök, izmos, vastag csontozatú és kicsit túlsúlyos is. De mivel te látod, ezért ezt neked kellene tudni.
2022. máj. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Izmosnak sem mondanám annyira de inkább az, minden hétköznap biciklizik 4,6 kilómétert.
2022. máj. 23. 06:32
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
A 4,6km bicikli nulla, izom meg nem így lesz rajta.
2022. máj. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

#14

Na akkor világosíts fel hogy miféle táv minősül nem nullának a szemedben? Mert 4.6 km megtétele nem két perc.

2022. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sok. Totál izmosnak kéne lennie, kb. sportolónak, hogy ilyen súllyal, ehhez a magassághoz nem legyen túlsúlyos.

De lehet, hogy most fog még csak hirtelen megnőni, megnyúlni, és akkor máris rögtön változnak az arányok is.

Szerintem biztosan látod rajta, hogy husi-e, hájas-e. Nem kell semmi drasztikus fogyókúra. A felesleges dolgokat el kell hagyni, minimalizálni, nasi, üdítő, stb.

2022. máj. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!