Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hét alatt mennyit tudnék...

Egy hét alatt mennyit tudnék leadni? Lentebb a lényeg

Figyelt kérdés
naponta csinálok 15 perces hasgyakorlatokat és 15 percet futok minden nap.Mennyit tudnék leadni egy hét alatt és honnan menne le a felesleg??? Méreteim: a köldökömnél 94cm, deréknál 76cm, mellbőség 93cm, fenék 106cm, comb 60cm... magasságom 169cm és 65 kiló vagyok :(:(:( mellesleg 18éves... előre is köszi a segítséget és ha tudtok adhattok még tippeket h miket végezzek ... thx
2010. szept. 18. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
15 perc futás, az semmi. Annyi idő alatt el sem lehet fáradni. Ez így szerintem kevés ahhoz, hogy egy hét alatt bármi történjen.
2010. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdetnek ez is több, mint a semmi, nem igaz, hogy 15 perc az semmi. Ha valaki most kezd futni, akkor elfáradhat bele. Ha majd belejössz, úgyis érzed, hogy többet bírsz.

És persze figyelj oda az evésre, főleg délutántól már ne egyél túl sok szénhidrátot, hanem inkább mindig vacsizz húst vagy halat sok zöldséggel, vagy natúr joghurtot zabkorpával, édesítőszerrel, turmixolt gyümölcssel.

Egyébként a biciklizés is nagyon jó.


Hogy mennyit adsz le és honnan, egyéni, de egyetlen hét alatt ne várj sokat, ezzel inkább több hétre terveznék.

2010. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezdésnek jó a 15 perc,de minden héten növeld 5 perccel az időtartamot.

Ettől a mozgástól nem nagyon fogsz fogyni,de a fokozatos ch csökkentéstől azonnal fogynál.Heti bontásban kellene csökkentened,egészen a napi 60-70grammig lecsökkentve.

2010. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Na de régen sportoltam nagyon sokat de az utobbi egy évben amikor nem akkor szedtem fel asok felesleget. na és ha napi fél órát futnák? és végeznék hasprést meg ilyeneket? megtudnátok mondani h mivel lehet igazán feszesíteni és formázni a feneket? thx
2010. szept. 18. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!