Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek mi segített a hízásban?

Rjudit96 kérdése:

Kinek mi segített a hízásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok 🙂

Van-e még itt úgy valaki hogy hiába tömi magát egész álló nap nem hízik egy dekat sem 😒

Mert én sajnos így vagyok és már annyira zavar 😟😟 le fogytam 40kilora és vagyok 140cm

Van egy hét hónapos kislányom és miután meg szültem még egy hónapig jó volt minden, utána pedig el kezdtem rohamosan fogyni, vannak akik azt mondják ez mind azért van mert cicizik a kismanóm. Valaki valamit esetleg tud ajánlani ami segít egy kicsit híznom?

Válaszokat előre is köszönöm



2022. jún. 8. 14:52
 1/7 Drakula válasza:
100%
Hogy jött ez a kérdés a " Közoktatás, tanfolyamok "- rovatba?
2022. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kicsit rossz kategória... viszont engem is érdekelne a megoldás
2022. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. Én 175 cm vagyok, 50 kilóval. Mondjuk én nem fogytam, mindig ilyen voltam. Ha te sokat fogytál mostanában, akkor lehet, hogy érdemes lenne orvosnak megemlíteni. Nekem írtak már fel speciális tápszert is, de attól sem híztam. Pajzsmirigyed rendben van? Mert szülés után előfordul, hogy gond lesz vele. Nekem pajzsmirigy gyulladásom lett a terhességem után.
2022. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Egyed a pizzár, gyrost, palacsintát, baklavát kétpofára, azt gyere vissza kb 2 hónap múlva egy hogyan fogyhatok le kérdéssel :-D
2022. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, én ilyeneket is gyakran eszek, de nem hízok. (3-as)
2022. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriatöbblet. Más nem segít a hízásban, nincs más tipp. Nem tippek alapján működik a biológia. Le kell tölteni egy kalóriaszámláló alkalmazást, venni egy konyhai mérleget, és 300-400 kcal szufficitben (többletben) lenni tartósan. Több kalóriát kell bevinni étellel/itallal, mint amennyit a napi aktivitásoddal elégetsz. A konkrét számok döntenek, egyszerű matek.
2022. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kcaltöbblet, semmi más.


Ja, és persze egy alapos kivizsgálás, mert hormonzavar vagy valamilyen felszívódási zavar is okozhat hízási képtelenséget.

2022. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!