Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízókúrához módszereket...

Hízókúrához módszereket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
172 magas 70kg vagyok 25 éves férfi.

2022. jún. 13. 06:03
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Számold ki a BMR (basal metabolic rate vagy alap alapanyagcsere) érteked a magasság és súly alapjan. Aktivitásnak megfeleloen szorozd be (sport nelkul 1.2, gyenge sporttal 1.2 eros sporttal 1.4). Ez a kaloriaszuksegleted. Ha ennel tobbet eszel akkor hizol

Ha nem zsirt szeretnwm hizni hanem nagyreszt izmot akkor emellett egyél elég fehérjét, tehát testsulykilogrammonként minimum 1.5 grammot. És mellette erősítő edzés. Ha nem izmot hanem akár zsírt is akkornelég a tobb kaloria

2022. jún. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el sportolni valamit! Ha csak többet eszel az lerakódni fog és eü. kockázatot jelent.
2022. jún. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Nálam vannak feles kilók 1-2 -t szívesen átlökök :D
2022. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Hízókúra? Minek? Szerinted ha jól behízol, jól megnöveled a testzsírod, akkor jobban fogsz tetszeni a csajoknak a strandon, az alkeszoknak a kocsmában, vagy magadnak a tükörben? A hízás és a magas testzsírszázalék egészségtelen, fiziológiailag káros, ezért nem ajánlom.

Legyenek inkább izomépítési céljaid. Szeressél inkább izomszövetben gyarapodni, ne testzsírban. Progresszív súlyzós edzésterv, célnak megfelelő étrend (200-300 kcal szufficit; 1,5-2,5 g/tskg fehérje), és kielégítő regeneráció.

2022. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Egyébként magasságodhoz annyira nem vagy vékony szerintem.


Test zsír százalék kérdéses valóban ahogy előttem írták.

Csak azért ne egyél feleslegesen hogy hízzál, és egyébként ha vékony alkat vagy amúgy is nehezen híznál. Nem fogod tudni megváltoztatni.


Hidd el jobb helyzetben vagy mint én. 3 -voltam.

2022. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Mindenkinek adok 1 zöldet!

5 éve stagnál a súlyom és arra gondoltam valamivel férfiasabb az erősebb testalkat.

Megfogadom a tanácsaitokat!

2022. jún. 13. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs új a nap alatt, edzéssel.


Ha csak eljársz úszni már azt is meg fog látszódni.

Sok előnye van pl nem terhelődnek az izületek, nem látszik ha izzadsz :D

Télen is fürdőruhában vannak a csajok :)

Bár kevés az uszoda, szerintem drágák, de így is nagy a telítettsége a legtöbbnek.


Ha valami súlyzós edzésbe kezdesz ott is meg lehet majd látni 1 -év után is.


Ha komolyabban akarod csinálni ott számolgatni kell a kalóriákat, mikórk, makrók, lófüty én se értem, magyarázták, meg hát egyéniséget is bele kell vinni.

Számolgatni a kalóriákat...

2022. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!