Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Derékméretet hogy lehet...

Derékméretet hogy lehet csökkenteni, ha a súlyom jó?

Figyelt kérdés

Igazából kevés zsír van a testemen, a derekam tájéka viszont puha.

183 cm magas vagyok, 66-68 kg között mozgok.

Ehhez a csípőm 100 cm, a derekam 69-72 cm széles.

Az álmom az lenne, hogy a derekam elérje a 65 cm-t.


Mit érdemes tennem ahhoz, hogy csökkentsem a derekam méretét úgy, hogy a súlyomból már ne veszítsek, vagy csak minimálisat?


24/L


2022. jún. 24. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a random ideírt számokkal nem sok mindent lehet kezdeni. Egy kép alapján ezerszer többet lehetne mondani. Maradjunk annyiban, hogy ha a derekad szélességét zsírfelesleg okozza, akkor azt további diétával, további kalóriadeficittel lehet eltűntetni. Ha viszont a te derekad genetikailag olyan széles, amilyen, és ez a genetikai determináltság adja a neked nem tetsző alakot, akkor azzal semmit nem tudsz kezdeni, ilyen vagy.
2022. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyan magas nőnek nem lesz ilyen vékony dereka.
2022. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Baromi vékony így is a derekad, eddig megfelelsz a hivatalos homokóra-aránynak (a csípőméretnél 25%-al kisebb derékméret), aminek nagyon kevés nő (még ha csomóan azt is hiszik, hogy homokóra-alkatok), szóval nem tudom hová akarnád még vékonyítani azt, ami nagy valószínűséggel genetikailag meghatározott és nem zsír, tehát úgysem tudod.

Amúgy ha a váll- vagy mell-körméretednél szintén 25%-al kisebb a derekad, és a vállad/melled és a csípőd mérete maximum 5%-al tér el egymástól, akkor tényleg "hivatalosan" is homokóra alkat vagy.

Amúgy meg mindegy, hogy ki milyen alkat, van mindenféle.

Ha ki tudja miért nagyon zavar az egyébként vékony derekad, akkor súlyzós edzéssel optikailag szélesítheted a válladat és az alsótestedet, így a derekad vékonyabbnak látszik majd.

A súlyzós edzés amúgy is ajánlott és hasznos.

2022. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
hordj fuzot. de jo minosegut vegyel, mert a rossz kenyelmetlen lesz, nem fog rendesen tartani
2022. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Van két fűzőm MCC-től, de én az alapderékméretemet szeretném csökkenteni, abban nekem nem segített.
2022. jún. 24. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
24 évesen már lehetnél olyan értelmes, hogy ilyesmin nem problémázol, és nem akarsz fűzővel sem korrigálni. Barátkozz meg az arányaiddal!
2022. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!