Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 nap alatt van esély 3-5...

10 nap alatt van esély 3-5 centit csökkenteni a derékméreten?

Figyelt kérdés

#fogyókúra #derék #derékcsökkentés
2016. ápr. 6. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem ennél semmit, de ez veszélyes, nem ajánlom.
2016. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
van, vízhajtás aztán tiszta dehodratáció, koplalás melett. Viszont nem garantált, hogy az alkalomra (amire most jutott eszedbe, hogy túl dagadék vagy) el tudsz menni, jobb esetben kiszédülsz és gyorsan eszel valamit, roszabb esetben mentőt hívnak hozzád.
2016. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van esély. Fűzővel.
2016. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A pesszimisták...A 3cm szerintem reális célkitűzés, 10 nap elég hosszú idő. Csak okosan kell csinálni,többször kis adagot enni, sok fehérje, zöldség, kevés szénhidrát, az is lassan felszívódó. És mozgás, nem túlságosan intenzív, de az min.30 perc legyen.Sok sikert!
2016. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 gyakorlottnak lehet, szerinted ha itt kezdi a kérdezésekkel, akkor abbola 10 napbol mennyi fog arra elmenni, hogy azt se tudja, mit csináljon és hogyan?
2016. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Fogyózni kell, és futni.
2016. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok rost, ha kiürülnek a beleid laposabb lesz a hasad. Mást nem nagyon tudsz csinálni 10 nap alatt.
2016. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2 éve rendszeresen focizok egyesületnél, a napi 30 perc edzés nem akadály.

16 éves vagyok, az elmúlt 1-2 hónapban nagyon ellustultam, az étkezésemre a legkevésbé sem figyeltem, így kicsit nagyobb lett a pocakom, illetve a derekam szélessége.

Nem 30 kilót akarok lefogyni 10 nap alatt, csupán a felrakódott felesleget szeretném lefaragni egy bizonyos cél érdekében.

Leugrottam a boltba az előbb, vettem néhány joghurtot, tejet (azt mondják az jót tesz), gyümölcsöt meg félbarna kenyeret.

Köszönöm azoknak, akik pozitív válaszokat írtak, mindet szem előtt tartom. Továbbra is várom a véleményeiteket, nagyon sokat jelentene!

2016. ápr. 6. 16:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Edzés: járj le minden este 30 percet futni.


Kenyér: a félbarna és a fehér kenyér között nincs érdemi különbség, mind a kettő hizlal. Ha ezen akarsz javítani, akkor próbálkozz azokkal a kenyerekkel, amik valóban jobbak, kevesebb szénhidrátot tartalmaznak, a nagyon barna, töppedt kenyerek ilyenek. De abonettet is lehet enni, az is jobb.


A tejtermékeket szintén kordában kell tartani. A gyümölcsjoghurtok, puding többsége édesített. Szénhidráttáblázat szokott lenni rajtuk, érdemes alacsonyabb szénhidráttartalmút venni - de az sem rossz, ha natúr joghurtot turmixolsz te gyümölccsel, az is valószínűleg alacsonyabb szénhidráttartalmú.

2016. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!