Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minél...

Miért van az, hogy minél többet eszek, annál kevesebb kiló vagyok?

Figyelt kérdés
Nem értem mitől lehet hogy egész nap nasizok, meg mindent megeszek amit kívánok, mivel nagyon szeretek finomakat enni. De mégsem hízok az ételtől csak fogyok. Nálam ez valahogy fordítva működik, mert ha viszont nem eszek, csak naponta egyszer akkor viszont hízok. Mitől lehet ez? Genetika?
2010. szept. 21. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg így van, és látványos, nagyon sokat eszel, mégis egész sokat fogysz, akkor én azért dokihoz elmennék, lehet betegség, fertőzés miatt is.
2010. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem drasztikusan, de azért fogyok. És tényleg akkor kezdek el fogyni ha eszek. Azért gondoltam hogy talán genetika mert mamám is ilyen, de ha tudtok konkrét betegséget akkor leírhatnátok és utána nézek mik a tünetek. Nem szívesen mennék dokihoz.:/ Előre is köszi a válaszokat!:)
2010. szept. 21. 15:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Basszus velem is pont így van:) Nagyon szeretnék hízni, de nem tudok, s van h egész nap zabálok, s kevesebb vagyok mint szoktam mondjuk, de van, h alig eszek vmit, s akkor emg több. Nem értem miért van ez:/
2010. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Cukorbetegség, pajzsmirigy betegség.

De ezer más is lehet.

Ez nem genetika.

2010. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De semmi bajom nincs, némi vesebetegségtől eltekintve aminek ehhez semmi köze. Örülök hogy más is írt aki hasonló "problémával" küzd. Ismerek egy csajszit vele is ugyan ez van. Neki sem áll semmilyen betegség a háttérben.
2010. szept. 21. 16:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Na akkor a héten én is zabálok hátha bejön :DD

Most úgyis ennék folyamatosan..

Még jó, hogy nem fogyózom :)

2010. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor most dicsekszel?
2010. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Dicsekszem? Vagy csak kíváncsi vagyok rá hogy tudja e valaki az okát? Esetleg sokan vannak e így ezzel? Miért kell rögtön azt gondolni hogy valaki rosszindulatból tesz fel kérdést?
2010. szept. 21. 16:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Tévében láttam egy ilyen esetet.Evett-evett és csak fogyott.Mikor már csont és bőr volt,kivizsgálták és egy 10 kilós jóindulatú daganatot szedtek ki a hasából.Az szívta fel a sok kaját.

Persze ha kiszámolnád a napi kalóriabeviteled,fény derülne a titokra.Nem ritka eset.Nasi,kis tészta,semmi hús.Simán le lehet adni izomtérfogatból.

2010. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére nálam nem ilyen drasztikus a helyzet.:) Akkor én is rohannék az orvoshoz. Sajnos a vesém miatt sokat kell orvoshoz járnom, és hálistennek ezen kívül nincs más bajom. Ez is elég nekem mondjuk. Nálam pár kiló mínusz figyelhető meg. Ha viszont nem eszek ez a pár kiló pluszba megy át. Én még arra gondoltam hogy ha nem eszek esetleg lelassul az anyagcserém, viszont ha eszek felgyorsul, ennek tudható be a fogyás. Nem tudom mi okozhatja. De vannak olyanok is akik nem híznak, akármennyit esznek. Osztálytársam is ilyen, ahogy a családjában sokan. Ezért gondoltam a genetikára.
2010. szept. 21. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!