Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális mértékű a fogyásom?

Normális mértékű a fogyásom?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, 157 cm/ 72,3 kiló. Június 16-án kezdtem a diétámat, 78,8kg voltam. Kicsit több mint, 6 kilót jelent, nagyjából 1 hónap alatt. Normális az ütem? Tanácsokat elfogadok.
2022. júl. 21. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Teljesen jó. Sok volt a kiindulás, ezért nem mondom hogy gyors. Ne csodálkozz az ütem fokozatosan egyre lassabb lesz. Türelem kell, nem is kevés
2022. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is akkor kezdtem mint te és nekem is 6 kiló ment le. Az induló súlyom nagyobb volt és magasabb is vagyok.

Èn úgy gondolom hogy ez így jó, később biztos lassul. Nem gondolom hogy bármi gond lenne vele. Főleg hogy az első héten mindig több megy le, mikor ürül a bélrendszer, felesleges víz távozik stb.

2022. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok, de általában nagy a vízveszteség is kezdetekben. Mivel nem mondtál semmit a diétádról, lehet normális is, meg az is, hogy túlságosan megszorító az étkezésed.
2022. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok. Gyanús, hogy BMR alatt eszel, az pedig nem jó.
2022. júl. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!