Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan folytassam a fogyókúrát...

Hogyan folytassam a fogyókúrát, ha anyum mind zökkent ki belőle?

Figyelt kérdés

16/L vagyok és azért bevan nőve a fejem lágya. 156 centisen és 61 kilósan álltam neki fogyni, tehát anorexia veszély kiesve. Naponta 1600 kalóriát ettem és a nagyfelét délután fogyasztottam el. Tudom, hogy nem ez az elfogadott fogyási módszer, de ez volt az én döntésem és nekem nagyon jó volt.

Csak kb. szeptember felétől anyum naponta főz és én muszáj megegyem (na jó,nem nyomja a számba,de azért ha már megcsinálja akkor nem leszek disznó). S hiába mondom, hogy én elintézem magam,mert úgyis főz és már igy megy egy jó ideje, tehát nem tudom hogyan folytassam a fogyókúrám úgy hogy anyum se sértődjön meg.


Ötletek ?


2010. szept. 22. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy húst csináljon zöldséggel és rizzsel. Ennyi.
2010. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ne csináljon semmit

Ennyi

2010. szept. 22. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
A 61 kilóból mennyire fogytál eddig? Az 1600 kalóriába tényleg nem tudsz beilleszteni egy meleg ebédet?
2010. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezed? (Ennyi.)
2010. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább becsülnéd meg az ételt...
2010. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!