Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? [képpel! ]

Nagyon kövér vagyok? [képpel! ]

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 22. 16:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
25%
hány hónapos terhes vagy?
2010. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

utolsó: marha vicces... -__-"

de legalább tudom mekkora a szellemi szinted. :P


a normális válaszokat köszönöm. :D

2010. szept. 22. 17:19
 13/31 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon nem,de fogyhatnál.Csökkentsd a ch-t és kezdj el sportolni.Testzsírból 10%ot simán leadhatnál.
2010. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
62%

szerintem eszedbe se jusson fogyózni! Sportolj, és tényleg dobd ki ezt a gatyát! Valami bővebb szárú jobban állna, vagy esetleg olyan póló ami mell alatt húzott és onnan meg bővülős.

Amúgy hány éves vagy?

2010. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:

Szerintem semmi szükséged nincs fogyókúrára...és csak remélni tudom h nem szeretnél nagyon sovány lány lenni...mert mostanában a tv és különféle újság cikkek miatt annyi lány van aki olyan szeretne lenni mint"Ő" ott a tv-ben...pedig semmi értelme:)Ilyen vagy, kicsit molettebb, de így is lehetsz szép:)

Én egy 16 éves lány vagyok nem vagyok kövér sem sovány ...és nem azért írtam le ezeket mert nem szeretném h boldog légy de NEM KELL FOGYÓKÚRÁZNOD!:)

(ha mégis olyan fontosnak tartod akkor meg, ne mások véleményére adj!)

2010. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
kell fogyóznod is és sportolni is. nem tudom hány centi vagy de régen én is ilyesmi voltam és 10 kg feleslegem volt, szerintem annyi rajtad is van. nem kell drasztikus diéta csak figyelni a szénhidrátokra na meg heti 3-4 alkalom sport (és nem a tesi órai lötyögésre gondolok)egyébként nem vagy nagyon kövér de ha nem változtatsz az életmódodon jópár év múlva nagyon kövér leszel.
2010. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 awesome válasza:
mennyi a súlyod és a magasságod???
2010. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
ki ne dobd a gatyát, add nekem, nekem tetszik. :D na de szóval olyan csípőtájékon van egy kis husi, sportolj valamit, meg egy kis diéta, szerintem olyan 5kg ha lemegy máris sokkal jobban nézel majd ki (:
2010. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok az anorexia híve, de azért ne mondjátok már, hogy ne fogyózzon! Ha ugyanazokat eszi amiktől elhízott, akkor sporttal sem fog fogyni de mind1... És igen, kb egy tizest ledobhatnál! Mondjuk nem a fogyókúra erre a helyes szó, hanem a diéta: sok fehérje, kevés szénhidrát + sport! :) És mehet a répanaci!
2010. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nagyon előnytelenül öltözöl.
2010. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!