Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miből viszitek be a napi...

Miből viszitek be a napi fehérjemennyiséget?

Figyelt kérdés
Húst nem tudok olyan sokat enni, joghurt, tejberizs, tej meg ilyenek alig tartalmaznak valamennyit, inkább csak cukrot. Hogy tudnék elég fehérjét fogyasztani? Milyen ételekben van még sok?
2010. szept. 22. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szendvicsbe csirke vagy pulykasonkát rakok, napi 4 tojást eszem, este joghurtot fél túróval (így nem olyan száraz), ezenkívül pedig még a hús, de az nem jön össze minden nap, így nekem is gond a fehérjebevitel. Ha szereted a halat, akkor ehetnél azt, este pl. egy halkonzerv. A szójában is nagyon sok van, bár nekem nem ízlik, de hátha neked fog :).
2010. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Húson kívül:Tejsavó turmix,tojás,túró.Ezeket minden nap eszem iszom.
2010. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. szept. 22. 18:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Minden nap: tojás, halkonzerv, szójatej

Többször egy héten: csirkehús

És még eszek naponta kevés zabpelyhet, tk. kenyeret, ezekben is van azért fehérje.

Azért jó tudni, hogy másnak is problémája van a fehérje-bevitellel. Már én is gondolkoztam a fehérjeporon.

2010. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Első, és szerinted a pulykasonkában mennyi fehérje van?O.o Ennyi idiótát egy rakáson mint ezen az oldalon... Na tudod mit, csináljunk egy becslést. Legyünk jóindulatúak, és mondjuk azt, hogy a csirkesonka 50%-a csirkemell(kúrva jóindulat, nekem elhiheted!!!). Na most, megveszel a sparban csirkemellsonkát 1200ft-ért, amiben a csirkemellel szemben feleannyi fehérje van. Érted? magyarán qrva szarul jársz.

De megnyugtatlak, egy ilyen sonkában kb lehet 20-30%nyi csirkemell. A többi víz, illetve azokat megkötő anyag, nyesedék, ízfokozó, aroma. Nem értem, akkor miért nem veszed meg ugyanannyi pénzért a mellet? Az a csm sonka arra jó, hogy kicsit feldobd vele az étrended, de nem állandóan azt zabálni. BIRKA!

2010. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%

Amúgy hogy a témához érdemben hozzászóljak, prioritási sorrendben:

csirkemell(nem holmiféle b Uzi sonkákkal)->pulykamell->tejsavófehérje->tonhal->afrikai harcsa->sovány túró(lidleben kapni jó kis cottage cheeset, ajánlom)

2010. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jókat írsz ám hogy afrikai harcsa meg tonhal mikor a kérdező írta hogy nem tud annyi húst enni nem mindenikek futja ilyenekre ahogy már más is írta marad a párizsis zsemle
2010. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, de hogyha valaki megvesz 10dkg pulykamellsonkát 120ft-ért, akkor már inkább miért nem csirkemellet vesz ennyiért? Én csak ezt nem értem...
2010. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szted hol lehet csirkemellből 10 dkg-ot venni?...
2010. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csupán annyi a különbség, hogy megveszel 20 dkg csmsonkát 300 Ft-ért, ezt 4-5 szendvicsbe el lehet osztani. Ha megveszel 20dkg csirkemellet, azt az ember egyszerre, vagy max két étkezésre meg is eszi. Jómagam pl örülök annak, hogy ebédre tudok húst venni, nemhogy még a reggeli szendvicsembe is azt rakjak.
2010. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!