Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez viszonylag elfogadható...

Ez viszonylag elfogadható változás ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Az tény, hogy nem hordó, de igazából nem tudom, mit lehetne még tenni. Vagy így jó? Estetleg edzek még rá?


[link]



2022. aug. 3. 14:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom milyen szempontból kérdezed. Azelőtt skinny fat voltál, most pedig sovány vagy némi izommal. Amúgy nem lenne rossz alap, de az én ízlésemnek túl vékony lennél. De sok nőnek bejön ez a fajta test.

Szerintem még eddz, hogy izmosabb legyél.

2022. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem írtad, hogy mennyi idő alatt...


Egyébként korrektnek tűnik.

2022. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem a nők miatt csináltam! A fotón rajta van a két dátum. Előtte-utánna. Rendszeresen edzek amúgy.
2022. aug. 3. 15:16
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt a kérdés igazából?
2022. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az, hogy toljam még neki a diétával összekötött rendszeres edzést, vagy vegyek visszább picit, mert így jó. Nekem mondjuk jó lenne, de van mikor azt érzem, lehetne jobb.
2022. aug. 3. 16:14
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Kommentelők döntsék el, hogy mit csinálj? A lényeg, hogy legyen egy egészséges testzsírod, egy egészséges izomzatod, meg hogy tetszél magadnak.
2022. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb minnt volt, viszont picit lehetnél még izmosabb
2022. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát, max szálkásan izmos. Mert olyan felfújódott lufi nem akarok lenni. Meg igazából nem is az lett volna az eredeti cél. De köszi. 🙂
2022. aug. 3. 20:25
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mert olyan felfújódott lufi nem akarok lenni."

Naturálon nem is leszel.

2022. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne mi akarjuk megmondani hogy te hogyan nézz ki szerintem. Neked kell tudnod, érezned. Ha izmosodni szeretnél tedd azt. De nem jó mások elvárásaira alapozni a saját elégedettséged.
2022. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!