Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reg enort hasznàlja valaki?...

Reg enort hasznàlja valaki? Ha igen akkor irjatok le róla minden véleményt Hasznàlatàt És miket esztek? És mennyi idő alatt lehet észre venni a vàltozàst

Figyelt kérdés
Kinek vàlt be??

2022. febr. 15. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Van ilyen csoport a facebokon" életünk az egészségnek szentelve".

Ott olvasgathatsz tapasztalatokat.

2022. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Volt egy ugyanilyen kérdés kb egy hete. Keresd vissza, mindent leirtunk
2022. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Semmit nem ér, nem attól fogysz le, hanem amit (nem) eszel.
2022. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
80%
Én nagyon szeretném megtudni, de valahogy sosem kaptam választ rá. Miért nem lehet tejet enni regenoros diétában, illetve, ha nem lehet, akkor miért kell? (a Regenor tejfehérje oldat)
2022. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer próbáltam. Semmit nem ért.
2022. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Az konkrétan 99%-ban tejsavó, ez is van ráírva. Amit ír, hogy milyen csuda szuper hatásai vannak, az csak a tejsavó hatásai. Így egy túlárazott valami. Ott is ugyan úgy nézni kell a kalóriát is. Semmivel nem vagy előrébb, ha ugyan úgy eszel mindent. Valamint mozgás nélkül megint nem sokat ér ez sem.
2022. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Fogytam valamennyit de deficitben voltam, szóval fene tudja segített e. Ami probléma volt az állandó szalonna-kolbász-tepertő és tojás evés. Ez kellett a zsírbevitelhez. Bár szeretem ezeket de minden nap kényszerből nem. És sok a tiltólistás cucc amit nem lehet fogyasztani.

Ami hasznos volt, hogy nagyjából rendszeresen étkeztem napi szinten és, hogy szinte egyszer sem fájt a fejem amíg ittam a lötyit.

Összességében én nem ajánlom. Unalmas, kötött diéta. Kalóriadeficit és sport ami hatásos, mindenféle lötyi, kapszula, por nélkül.

2022. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! :)
2022. febr. 15. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!