Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírfagyasztás vagy kavitációs...

Zsírfagyasztás vagy kavitációs zsírbontás?

Figyelt kérdés
Ki mire szavazna? 166 cm, 57 kg vagyok. Ez jól hangzik, de a hasamról és a csípőmről el nem akar tűnni egy kis részen a felesleg :(
2022. aug. 11. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Tökmindegy. Egyik se ér egy forintot sem.
2022. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
A fagyasztás veszélyes, de egyik sem ér egy forintot se. Edzés és diéta.
2022. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
A BMI-d alapján még akkor sem lennél túlsúlyos, ha 10 kilóval nehezebb lennél, úgyhogy nem tudom, milyen zsírt akarsz égetni, de tudom, hogy ma már a testképzavar népbetegség. A másik pedig, hogy te tényleg bedőlsz ezeknek az ökörségeknek?
2022. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, én nem tudok hinni ezeknek a kozmetikai kezeléseknek. Talán ha valami orvosi cucc lenne, de ezek így abszolút humbugnak tűnnek, hogy Anika a kis lakótelepi kozmetikájában majd ezzel leszedi a zsírt a sok panelproliról. Nee. Kérlek inkább sport+diéta. Ezek a módszerek nem hatásosak. Arról nem is beszélve, hogy egyből majd ilyen 10+ alakalomról fognak beszélni és ezt próbálják lenyomni a torkodon.
2022. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én jó pár éve hittem ezeknek, szóval elmentem ilyen kavitacios zsirbontasra, ráadásul járt hozza minden is, de semmit se ért, pedig becsülettel jártam.


Szóval nem ajánlom. A fagyasztasrol nincs infom, de ezek a szalonos dolgok gondolom ilyenek.


Nekem végül az vallt be, hogy módjával ettem, főleg fehérje dús ételeket, illetve sok zöldséget, plusz többet sétáltam, mozogtam tömegközlekedés helyett. Így lement egy év alatt 10kg, amit tartok azóta is.

2022. aug. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Semelyik
2022. aug. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Áltudományos baromság mindkettő.
2022. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fagyasztást próbáltam, nulla eredménye volt.
2022. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Linda Evangelista konkrétan eldeformálódott a zsírfagyasztástól, szóval azt semmiképpen sem javaslom.
2022. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen ez számomra is érdekes, hogy csak az értékek alapján jónak tűnik a BMI-m. A hasamon és a csípőmön viszont elég sok felesleg van. Év elején elkezdtem hasra és törzsre gyúrni, de sajnos az évekig szinten tartott aranyerem kijött, abba kellett hagynom. (Bocsánat, így anonim módon lemerem írni.) Egy átlag magyarhoz képest - tisztelet a kivételnek - aki a hagyományos étkezés és a mozgás szegény életmód miatt óhatatlanul elhízik 40-50-es éveire, valóban nádszálkisasszony vagyok de igazából magamnak szeretnék megfelelni. Sosem voltam piszkafa vékonyságú, olyan egészséges alkatom volt. A 2 terhesség alatt CH diétán voltam, és elég jól le is szaladtak a kilók, leszámítva ezt a kb 2 kg zsírtöbbletet a leglátványosabb helyeimen.

Te jóég, rákerestem Linda Evangelista történetére, ez borzalom. Ezek után bármilyen ritka is a P.A.H., biztos nem mennék el rá.

2022. aug. 12. 14:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!