Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok mert 70 kg...

Fogyni akarok mert 70 kg vagyokmit tegyek hogy 50 kg legyek??

Figyelt kérdés
SOS!
2022. aug. 13. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Kalóriadeficit. Rád is ugyanazok a biológiai törvények vonatkoznak, mint a bolygó többi emberére. SOS!

[link]

2022. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Először is milyen magas vagy?
2022. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez azért nem egy "SOS" kérdés. Ez időbe fog telni, a kérdés alapján pedig ez nagyon sürgősnek tűnik. Viszont ha ennyire sietsz ezzel, akkor szerintem bele se kezdj, mert ehhez idő és kitartás kell, el kell kötelezned magad mellette, mert amúgy nem fog menni a 20 kg leadása.
2022. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

#3-as vagyok.


Azt még le akartam írni, hogy kalóriaszámolás kell. Vagyis ha nem is számolod konkrétan a kalóriákat, akkor is, tulajdonképpen igen, kevesebbet kell enni, kalóriadeficitben kell lenni. Viszont ehhez tényleg el kell kötelezned magad, ez nem 1-2 hetes folyamat.

2022. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
63%
Ne zabálj annyit és mozogjál többet!!!!!!!!!!
2022. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Az ötös bunkó volt de összefoglalta nagyon egyszerűen, igen, kalóriadeficit értékes tápanyagok, magas fehérje és rost bevitel hogy ne legyél folyton éhes a kevesebb kalóriától...és több napi aktivitás, pl 3-4 ezerrel több lépés mint korábban (a telefonod is méri kb). És nyilván türelem, szal 20 kilót leadni az 18-20 hét egészségesen...a káposztaleves diétás divatdiétás, megveszem a bogyót meg a celebshaket nem megoldások...nincs SOS türelem van, nem két hét alatt szedted fel...nem is annyi alatt megy le...
2022. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

1. sok rost, gyümölcsben, zöldségben

2. sok folyadék, főleg víz, semmi üdítő, cukrozott gyümölcslé és társai

3. kerüld az anyagcserédet leterhelő mű összetevőket (chips, ízesített cuccok, majonéz, kechup)

4. heti 3x fél óra mozgás kezdésnek

5. felejtsd el a gyors fogyást, most! Azért hízhattál meg, mert rosszak az életviteli, táplálkozási szokásaid. Tehát azokat kell helyreállítani és a súlyoddal ne is foglalkozz, menni fog vele együtt. Élvezni fogod a változást így, mert te teszel érte.

Máskülönben ha csak fogyni akarsz mindenáron, akkor szenvedés lesz és egy sprintet csinálsz az egészből és nem lesz tartható az állapot, vissza fogsz hízni.

6. Ha betegség miatt vagy túlsúlyos, akkor a fentieket fenntartással kezeld. A betegségeddel kell kezdened akkor. Pajzsmirigy, cukorbetegség, stb...


Első körben ennyi.

Meg fogod tudni csinálni, biztos vagyok benne !

2022. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
5 hónap alatt lemegy jó esetben
2022. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
177cm vagyok kb
2022. aug. 13. 22:08
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Ahhoz kevés az 50 kiló
2022. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!