Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudjam meg, hogy ténylege...

Hogy tudjam meg, hogy ténylegesen hogy nézek ki?

Figyelt kérdés
Az egyértelmű, hogy duci vagyok, viszont egyik nap egy nagy tehénnek látom magam, akit senki sem szerethet, másik nap meg tetszik az alakom, szexinek tartom magam. A súlyomhoz képest szerintem jól nézek ki, nagyrészt arányosan oszlik el. Ma a tükörben próbáltam rájönni, hogy vajon mások hogy látnak, de nem sikerült. Ha csak a mellem alatt nézem az nem jó, ha a mellem is benne van, akkor elölről nagyon tetszik. Oldalról egyáltalán nem tetszek magamnak, nem tudom eldönteni, hogy a hasam undorítóan nagy, vagy még annyira nem feltűnő. A fenekem jól néz ki, viszont ha több ideig nézem, észreveszem a narancsbőrt, ami a combomon mégtöbb van. Az arcomat szintén egyszer nagyon szépnek, egyszer nagyon csúnyának látom. Tudom, mások sem ugyanúgy látnak, de arra lennék kíváncsi, hogy a többség szemében hogy nézhetek ki.

2022. aug. 15. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Sehogy. Sem a tükörben, sem fényképen nem reálisan látod magad, mások meg egészen mást látnak, mert nem elemeznek annyira. Attól még, hogy duci vagy, attól meg bárki szerethet, nincs összefüggés.

Mondok egy sokkal rosszabbat, ha ideális súlyodra lefogynál sem látnád vékonynak magad, idő, míg az agyad átáll az új képre.

Milyen magas vagy, hány kg, korod, nemed?

2022. aug. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha küldesz egy testképet, megmondom milyen vagy.
2022. aug. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmész egy inbody felmerésre ahol objektívsn kiderul hogy tul sok e rajtad a zsir


Vagy csinalsz fenykepet olyanokkal akikrol tudod hogy ducik, sovanyak stb es hozzajuk hasonlitod magad

2022. aug. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Küldesz képet mehmondjuk
2022. aug. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Mindenki másmilyennek fog látni. Valakinek tetszel, valakinek meg nem. De ez az általad legszebbnek gondolt emberekkel is így van, ők se tetszenek mindenkinek, mert mindenki másmilyen testalkatot tart szépnek. Ezért beszélhetünk egyéni ízlésről. És persze hangulatfüggő is, ahogy te magad írtad, hogy saját magadat is időnként szebbnek látod, mint máskor. Mások is ugyanígy vannak vele. Jó lenne gyökerestől kiirtani azt a berögződést az emberek fejéből, hogy a külsőnknek tökéletesnek kell lennie és hogy mindenkinek meg kell felelnünk. Mert ezek mind lehetetlen igények, és csak káros, rossz gondolatokat generálnak.
2022. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az egészség a lényeg. Mozogni kell rendszeresen.
2022. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!