Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyásod alatt vagy utána,...

A fogyásod alatt vagy utána, hogyan birkóztál meg azzal, hogy a párod (vagy családod) eltérő mennyiségű és összetételű ételeket akar enni mint te?

Figyelt kérdés
Általában ütközőpont párkapcsolatban, hogy mikor, mit és mennyit egyenek. Ez fokozottan igaz lehet ha csak egyikük vált életmódot.
2022. aug. 19. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi probléma, nálunk soha nem volt téma, hogy a másik mást eszik. Általában a reggeli és a vacsora a közös étkezés, mindenki eszi, ami neki megfelelö. A mennyiség téma meg eleve érthetetlen, annyit szedsz magadnak, amit meg akarsz enni, ha a másik ötször annyit eszik, az sem érdekel.
2022. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyszerűen megoldottam: ha én főzök, akkor nagyobb beledzólásom van a kajába. Nyugodtan át lehet venni tőlem ezt a feladatot, de valahogy senki nem volt rá hajlandó a családból, inkább kibékültek az egészségesebb kajával.
2022. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
150 centis vagyok, 55 kiló, a férjem 183 centi, 85 kiló. Azert eszem hogy zaplaljam a testem. Es az agyamban tudom hogy az o nagyobb testenek tobb tapanyagra van szuksege
2022. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből sosem volt probléma, mert mivel amúgy sem egyezik az ízlésünk, sokszor főzünk többfélét közös étkezésekre is, hadd egye mindenki azt, amit szeretne. (Ettől függetlenül nem vész kárba semmi, vagy egy adagot főzünk adott dologból vagy eltesszük a maradékot)
2022. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt ebből gond soha. Ugyanazt esszük, csak az arányok mások meg a mennyiségek. Ha valami nem tetszik, főzhet magának (nem fog, mert nem tud, és ízlik is neki, amit főzök). Attól, hogy egészségesen eszem, nem eszek rossz ételeket.
2022. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a legeljeén volt probléma. Aztán hozzászoktunk. Párom mindig rendelt, és sokszor találkozók előtt evett. Utána meg velem pl pikniknél megevett 2 szendvicset, én meg egyet. És ez neki is, nekem is jó volt.

Összekoltozes utan hamar atszokott a hazi kosztra

2022. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Öhm, senkinek semmi köze hozzá, hogy mi van a tányéromon, sem pedig az, hogy mikor eszem.


A barátom volt egy időben rákattanva az együtt evés fxságra, és nem értette meg, hogy ha délben éhes vagyok, akkor enni fogok, és nem várok rá kétórát, mire megéhezik.

Vagy a vacsoránál, miért nem eszek vele hét órakor? Hát bmeg épp csak azért, mert akkor hajnalra ájulás-szintig leesik a vércukorszintem.


Bocs, amiért van egy kb kialakult napirendem, és nem fogom más marhaságaihoz átrendezni.

2022. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tok egyszeru, magadra kell foznod, ha a csaladoddal elsz.


Ferjemmel elek egyutt, en eletmodot valtottam es mivel o meg nem szeret fozni, ezert o is, mert azt eszi, ami van, kesz :D

Ha mast akar enni, akkor vagy csinal maganak ilyen fagyasztott cuccokat vagy rendel. De ez mar ritka. Idom es energiam nincs ket fele fozni, de igazabol mindkettonknek jo ez a megoldas, soha nem volt belole vita.

Mondjuk nem is merne vitatkozni, orul, hogy nem neki kell foznie...:D

2022. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs belőle gond. Mióta nem koplalva akarok lefogyni hanem kiegyensúlyozott és jó étrendem van.

A munkahelyemen zavart a régebbi fogyókúráimnál hogy előttem már elkezdtek enni, csatlakoztam végeztem és ők még mindig ettek. Ez olyan rossz volt. De ez sem zavar mióta nem éhezősen fogyózok.

2022. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit én főzök, azt eszi a férjem is. Eleinte voltak apróbb vitáink, de megmondtam hogy főzhet ő is, bármikor magának. Persze nincs túl sok kedve hozzá, nagy ritkán rendel. Egyébként finom kajákat csinálok csak a régi pörkölt - rántotthús -sültkrumpli - bolognai volt szinte mindennap, most sokkal változatosabb, és arányaiban több a zöldséges kaja, vagy hús - zöldséges bulgur stb. Ő amúgy nincs oda a zöldségekért, régen kifejezetten utálta, aztán mostmár megeszi, és egyre több fajtát megkedvel. Amit egy sikerként könyveltem el, hogy régen rá se nézett a salátára, most már van hogy szed a hús mellé vagy este pl. felvágottas kenyér helyett inkább salátát eszik.
2022. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!