Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát javasoltok...

Milyen diétát javasoltok annak aki kb 5kg-ot szeretne leadni?

Figyelt kérdés
180 cm vagyok és 65-6 kg, nem vagyok dagi, de olyan 5 kilót szeretnék leadni. Mit javasoltok miket egyek, amit mondjuk el tudok vinni suliba is? Mit mozogjak? Ja és az úgy hatásos ha 5 nap egészségesen eszem, és hétvégén meg kicsit elengedem magam? köszi 16/l ja és persze minél gyorsabban adjam le :D
2010. szept. 26. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

olaj, tészta, pörkölt, fehér kenyér nuku, ill kevés


a többi ok, és nem kell sokat enni :)

2010. szept. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Először is egyél minél több gyümölcsöt/zöldséget.

Evés előtt igyál egy pohár vizet, plusz igyál annyi teát vagy vizet napközben amennyi beléd fér.

Suliba elvinni pl. ilyen pufikat tudsz... extrudált kenyér, abonett, puffasztott rizs meg búzaszelet. Ugyanúgy tehetsz bele felvágottat meg zöldséget mint a zsömlébe. Vaj helyett light margarint, vékony réteg ketchupot, mustárt, vagy semmit ne tegyél a szenyákba.

Ha nassolni akarsz, csinálj zseléket! Pl gyümölcslébe, kávéba, zsírszegény tejbe teszel aromákat-fűszereket, zselatinport, összefőzöd és lehűtöd, ha szereted az ilyesmit, tök jól eltelít, kielégíti az édesség-igényedet, és alig van benne kalória, zárható dobozban ezt is viheted magaddal.

Ilyesmi a zabkása is, két deci tejben + három deci vízben felfőzöl 3 evőkanál ledarált zabpelyhet, teszel bele édesítőt meg fahéjat, és üvegben ezt is elviheted a suliba. Nagyon jól eltelít és finom.

Cukor helyett mindenbe édesítőt tegyél, kerüld a már említett hízlaló dolgokat.

6 után már ne egyél.

Ha tudsz, fuss egy pár kört, vagy csinálj felüléseket minden nap, attól szépen kikockásodik a hasad, mondjuk nem egy hét alatt.

Remélem segítettem.

2010. szept. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
te gebe liba, így is sovány vagy...sportoljál és akkor formálódsz
2010. szept. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmennyit nem kell fogynod, sportolj.

5 kg nagyon kevés, főleg a súlyodhoz képest, kínkeserves diéta kellene, de amint abbahagynád, a dupláját szednéd vissza. Egyedül sporttal érhetsz célt.

2010. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem sok a 65kg a 180 cm-hez.De ha te fogyni szeretnél,akkor húzz sport cipőt és fuss,mert ha csak koplalsz,akkor előbb utóbb vissza jön az a párkiló amit leadtál,mert egy idő után a szervezeted raktározni kezdi a táp anyagot amit beviszel a szervezetedbe.Sok ananászt egyél főleg sportolás után,és fontos a folyadék bevitel mennyisége,ami ebben az esetben ajánlott 2-3 liter naponta.19/L
2010. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először is nem tudom elképzelni milyen testalkatod lehet, hogy 180 magasan a 6 kilóddal akarsz még fogyni. Miből? Valószínűleg semmi izom nincs rajtad ezért érzed magad még mindig kövérnek. Sportoljál a mérleget meg felejtsd el, inkább a tükröt nézzed. Legalább 70 kilónak kéne lenned amúgy normális esetben.
2010. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha hintáztatod a bevitt ch-t, zsírt, 3 nap szigorú 60-70g ch, 1 nap lazább 120ch, lassú de hatásos.
2010. szept. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem csak maga a kérdés fogott meg: "Milyen diétát javasoltok annak aki kb 5kg-ot szeretne leadni"


Nem értem a logikáját a kérdésnek. Ha valaki táplálóan táplálkozik és sportol, akkor kialakul egy egyensúlyi állapot, nem lesz rajta sok zsírfelesleg. Ettől a mérleg még akár többet is mutathat, abszolút mindegy. Na, ezt csakúgy leírtam, tudom semmi értelme. :D

2010. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Minden fő étkezés után igyál meg 1 dl Ferenc József gyógyvizet.
2010. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én a Norbi update-et ajánlom!

Ebben megvan h mi 1es kódszámú(ezt egész nap eheted) mi 3es(délután 3ig)és mi3as(reggel 11ig de ha fogyni akarsz akkor hagyd ezeket az ételeket)Ezt én is csinálom most és ez azért jó mert teljes életmód váltás!(Szóval egész életedben csinálhatod..)Mozgásnak a futást és a hasizmot csinálom én..

2010. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!