Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha heti 1 kgot fogyok fog...

Ha heti 1 kgot fogyok fog lógni a bőröm?

Figyelt kérdés
71kgot kellene fogynom
2022. okt. 12. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyen mértékű fogyásnál biztos, hogy lógni fog a bőröd. De ez ne tántorítson el. Az utolsó 10-20 kg amúgy valószínáleg sokkal lassabban fog lemenni.

Én a helyedben rögzíttetném háziorvossal a súlyod, hogy ha arra kerül sor és szeretnéd, akkor TB alapon eltávolítsák a felesleges bőrt.

Az egész folyamat alatt nagyon sok vizet igyál, szedj cinket és C-vitamint, egyél kollagéndús ételeket.

2022. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha pl 5-10 kg fogynál ilyen tempónál nem lógna

De 71 kg fogyás nyilván nagyon nagy változás

Valamilyen szinten fog lógni de ne ez tartson vissza!

Úgy tudom ha valaki lefogy 30 kg-t és meg is tartja a sulyát akkor lehet kérni tb-re pl has plasztikát

Tiktokon láttam egy csaj meg is csináltatta

Ha megtalálom belinkelem

2022. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

2-es, azért ne fél infókat írkáljunk már.

Feltételek a TB-s műtéthez:

legalább 35-ös kezdő BMI

legalább 10 BMI pont csökkenés

legalább fél évig tartani kell


Ezután kell egyéni kérelmet írni, minden kérelmet egyedileg bírálnak el, de ha a fentiek teljesülnek, 99%, hogy nem utasítják el. Háziorvosnál járjon utána a kérdező.

2022. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
2022. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Értelmezz! Irtam hogy ha megtalálom a csajt belinkelem.

Hónapokkal ezelőtt láttam ezt a videót bocs hogy nem emlékszem szóról szóra!

2022. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2%
Jah, a megmaradandó hegeket elfelejtette megmutatni. Nekem is lóg, és? Hadd lógjon. Lefogytam, most visszahízok, majd akkor nem lóg. Kit érdekel, hogy lóg vagy nem lóg. Túlsúlyos vagy? Akkor meg ha sokáig élni akarsz mindenféle probléma nélkül fogyj le. Ha meg taszít, hogy majd lóg, akkor meg hagyd a fenébe, vagy műtesd meg magad és ott virítanak a hegek. Akkor inkább lógjon.
2022. okt. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg meg lehet szokni, hogy lóg. Akinek egy kezve van, vagy lába, az is megszokta, nem? :-D Akkor meg felesleges ezen rúgózni.
2022. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Attól függ most hány kg vagy és milyen magas.

Ha nagy a súly, a bőr jobban meg van tágulva, így fogyás után lógni fog, de az sem mindegy milyen ütemben fogysz le. Ha extrém súlyod van meg fog látszani.

2022. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdemes fogyáskor sok folyadékot inni, a bőrödnek is jót tesz, valamint az anyagcserét is gyorsítja. De nem szabad túlzásba vinni. Én mikor elkezdtem sportolni volt hogy 3-4 l vizet megittam. De ez egyénfüggő.
2022. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha kb az elso 20 kilot heti egy kiloval adod le az teljesen jo, utana kb fel kilo hetente, esetleg picit tobb.de inkabb kezd el es ne csak kerdeseket irogass ki.

Amugy 71 kilotol mindenkinek logna a bore, barhogy fogy.

2022. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!