Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alakformálásra jó ha rúdtánc...

Alakformálásra jó ha rúdtánc tanfolyamra megyek? Mi a véleményetek róla, hasznos? Ciki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér egyáltalán (160/46) de szeretném, ha kicsit formásabbak lennének a combjaim, járok hetente kétszer hiphop táncra, de régóta szeretnék valami egzotikusabbat és ezt találtam: [link]

vélemény? mennyire hasznos? és ciki? k*rvának néznének tőle? pedig én nagyon szívesen elmennék, csak egyedül nem igazán merek :D

19/L


2010. szept. 27. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Combra ez kell.

http://www.youtube.com/watch?v=oTPEIHPFNQI&p=B4A854EB853C02C..

A rúdtánctól nem leszel k*rva,de biztosan jár oda 1-2 olaszországi munkavállaló,aki majd tejjel-mézzel folyó Kánaánt ígér 1 hónapi munkáért.Persze fejpénzt kap,csak ezt nem mondja.

2010. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A semminél több, de nagy csodákat nem kell várni. A zsírégetéshez számos alapfeltételnek teljesülnie kell:

-edzettségi szintnek megfelelő intenzitás

-sokáig (30-60) tartó monoton lehetőleg megszakítás nélküli mozgás legyen 90-110-es pulzussal

-nagy izmokat mozgasson meg


Ennek mindnek teljesülni kéne, amire nem biztos, hogy pont a rúdas tánc a legmegfelelőbb eszköz.

2010. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez elég gáz. Nem igaz, hogy 19 évesen lusta vagy felemelni a feneked egy kis sportra, akkor mit vársz???



21/L

2010. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
erdekes hogy mindig az olyanok kritizalnak akiknek meg bar tapasztalatuk nncs is. en rudtnacolok ugyhogy tudom mirol beszelek. az nteny hogy nem lehet vele most kilokat fogyni de az tuti hogy nagyon jo zsiregeto es alakformalo. nagyon szepen atmozgathatod az egesz tested es izmositja a hasat es a labat. raadasul sokkal noiesebb lesz a tartasod a menesed meg minden.en nagyon szeretem. foleg ha az akrobatikus rudtancot valasztod akkor garantalt az izomlaz:)
2010. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krande válasza:
Hajlékonyít, izmosít. És ha már tudod milyen erő kell ahhoz hogy megemeld a saját súlyodat, akkor nagyon motiválja a fogyókúrát :)
2012. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!