Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van mód a gyors alakformálásra...

Van mód a gyors alakformálásra? 12/L

Figyelt kérdés

A jövőhéttől a szüleimmel uszodába fogunk járni, és nincs rám passzoló (nagy) egészalakos fürdőruhám, csak bugyi, melltartó...

És hát én elég kövér vagyok, és a hasamat pont nem fedi ruha, és ez azért ciki. Ráadásul lóg is a hasam, mozog rajtam a háj, és gusztustalan vagyok mesztelenül.

Van mód a fogyásra? -156cm 65kg


2010. febr. 11. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

az úszás nagyon jó választás! ne aggódj,hónapok múlva már nem olyan lesz az a poci :) és még nagyon fejlődőben vagy..változik a tested.. :)a végletekig..

én pl egy lapos elől deszka hátul léc kiscsaj voltam,most pedig hát nem épp,de jó értelkemben :)

úgyhogy ne add fel!!!

2010. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt mondd el azonnal a szüleidnek! Nem tehetnek ki annak, hogy ennek ellenére is kivisznek. Tapasztalatból mondom, hogy ez nem kis traumát okozhat egy 12 éves gyereknek.

Én is kövér voltam ennyi idősen és anyámék kitettek a strandra. Már sírtam, annyira rosszul éreztem magam. Ne aggódj, meg fognak érteni.

Sajnos 1 hét alatt nem fogsz változni. A korod miatt ezt a szüleiddel kell megbeszélni. Vedd rá őket, hogy éljetek egészségesen, változtassátok meg az egész étrendeteket és naponta vigyenek el téged sportolni. Fiatal vagy, akár 1 éven belül így szuper alakod lehetne, gyorsan változol még és nyúlni is fogsz.

Ha a szüleid semmibe veszik az érzéseidet, akkor sajnos változtatni sem fognak és az uszodába is lelkiismeret furdalás nélkül kivisznek.

2010. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát én a helyedben mindenképp vennék egyberészes úszódresszt (úszáshoz az a legideálisabb amúgy is) aztán ha már rendszeresen sportolsz és nem eszel sokat úgyis leadod a felesleget.
2010. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
figyu kislány! ne ülj annyit a gép előtt, és mozogj többet, ja és ne zabálj annyit!
2010. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem ülök sokat a gép előtt, mert sok barátom van.

A strandtól még ha nem is annyira, de a farsangtól félek, mert pompomlány leszek, de az a kisruhás... vagy mi.


És enni sem eszek olyan sokat... De tényleg.

Ma pl.: 1 tál műzli

2dl tej

sajtos makaróni 1 tállal

5 deci nestea

szalámi.

2010. febr. 11. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:
ne vedd a szivedre vicceltünk!!!
2010. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom...


Kérnék még válaszokat...

Minnél több ANÁL jobb.

2010. febr. 11. 20:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kapok eyrészest sajnos, mert a szüleum szerint szép vagyok.
2010. febr. 13. 08:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos, hogyha a szüleid nem főznek túl egészségesen vagy diétásan akkor 12 évesen nem sokat tehetsz az ÉTKEZÉS szempontjából. Viszont ehetnél franciásan, mindenből de keveset, igy nem viszel be túl sok kaját és nem hizol tovább. A többiről meg annyit, hogy mozogj sokat. Tudom milyen érzés, én igy voltam a tavaly, de csak annyit tudok mondani, hogy saját kezeddel csináltad. Tudtad, hogy nem lesz örökre tél, amikor a ruhák fednek minket, miért nem előbb gondolkoztál ?


Az, hogy most emberek közé fogsz menni még jobban kéne késztessen arra, hogy igenis le fogsz fogyni és nyárra szuper alakod lesz és jövő évben nem ugyanezt a hülyeséget elkövetni. Enni tudni kell, mert nem diétás kajákra voltunk kitalálva, normális kaják mellett is lehet fogyni, csak kevesebbet kell enni belőlük. Jah, és rengeteget kell mozogni !!!

2010. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!