Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Böjtöléssel, koplalással...

Böjtöléssel, koplalással lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Egyszer kb 10 éve nagyon szépen lefogytam. Akkor azt csináltam, hogy direkt éheztettem magam, na nem a végtelenségig, hanem ameddig bírtam. És működött. Lehet most is azt kéne. Csak ne lennék ilyen lusta és ne szeretnék enni mindig. :) Férfi vagyok egyébként, ha ez számít ebben a kérdésben.
2022. okt. 18. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Szégyeld magad, ahelyett hogy edzenél...
2022. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Le lehet. De ezt te is tudod, mert 10 éve is már így csináltad.

Szóval nem tudom, miért tetted fel a kérdést.

Mert gondolom az nem érdekel, hogy nem érdemes, szóval a lényeg, hogy le lehet.

2022. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 B2man ***** válasza:
100%
Le lehet fogyni, de súlytartáshoz diéta, mozgás fontos! Külömben gyorsabban visszamegy, mint ahogy lement!
2022. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szégyellni is lusta vagyok magamot. :))
2022. okt. 18. 18:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tapasztaltad, hogy lehet ugy fogyni, akkor miert kerdezed? Magad is tudod a valaszt.
2022. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igaz
2022. okt. 18. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezekről készültek tudományos felmérések. Pont annyival hatásosabbak, mint amennyivel könnyebb feladni őket. Várható értékben ugyanannyira jó, mint ha havi max 2-3kg fogyást terveznél be.
2022. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Koplalással csak azt éred el, hogy hízékonyabb leszel.
2022. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Lelehet. Anorexiának hívják ami egy pszichés betegség, betegek harmadának maradandó karosodása marad.

Üdv egy ex anorexiás

2022. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám mert én koplalással fogytamle de nem azért mert azvolt a célom hogy fogyjak.... hanem azért nem ettem mert idegileg kivoltam készülve és minden napra jutott valami idegeskedés főleg apámmal szemben álandóan mindenért veszekedett vagy velem vagy a trsómmal és olyan dolgok véget amik piti dolgok voltak vagy anyáék beleszóltak a abba amit csinálok és nem hagytak nyugodtan én több mint tíz évig 42 43 kg voltam volt mikor 39 akkor nagyon a padlón voltam és akkoris csak az ideg és kb 3hét alatt 50kilórol fogytam 42kilóra. Aztán 39 a sok ideg nagyon rá játszik a fogyásra. Nem mindenkinél vagynem tudom.... most vagyok 45 de ha nagyon stresszesek a napjaim akkor 2 3 nap múlva 43 42 kg
2023. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!