Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Januárig mennyit tudok lefogyn...

Januárig mennyit tudok lefogyni? És lehetséges a kockás has?

Figyelt kérdés
Január végén el fogok utazni egy olyan országba ahol meleg van egész évben. És le szeretnék dobni kb 10-15 kg lehet többet is. És kockás hasat szeretnék. Ez mennyire reális elérni januárig?

2022. okt. 22. 11:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
-10kg reális lehet, de ez is csak akkor, ha mindent betartasz és elkötelezett vagy.
2022. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
80%
Persze, majd pont Karácsonykor fogsz 10 kg-t fogyni, jó vicc. :) :) :)
2022. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10 jah, és azt a testet a Djoko két hónap alatt koplalta össze? Nem hinném.
2022. okt. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Minden bele adok és meg látom mi lesz a végeredmény. Már az is fél siker lesz számomra, ha 8 kg lefogyok , de 10-15 kg a cél. Ha nem érem el 10-15 kg célomat, akkor az utazáson is betartok mindent és lehet nyárra meg lesz a kockás has is. Amúgy nem csak másoknak akarok tetszeni kockás hassal, hanem főleg magam miatt csinálom az egészet mert nem vagyok megelégedve a testemmel és ezért nincs semmi önbizalmam. Majd lehet utazás előtt megírom ide mennyit fogytam.
2022. okt. 23. 12:24
 15/20 anonim ***** válasza:
38%
Főleg magad miatt csinálod, azért kell a nyaralásra, eddig pont leszartad magad miatt 🤷‍♀️😂😂
2022. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
38%
+5 kg-val számolj, ne -10-zel.
2022. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#15 látom nem olvastad amit írtam:

"Ebben az évben már lefogytam 8 kg-t."

Az utazás csak pont jó indok az miatt, hogy el érjem a céljaim az csak egy pont jó dátum arra, hogy addig bele adjak mindent amit csak tudok. Persze utána is oda fogok figyelni arra mit eszek, mozogjak.

És azt írtam "főleg magam miatt" ez nem azt jelenti, hogy csak magam miatt. Mindenki jól akar kinézni és akár mennyire is mondja valaki, hogy szarik mások véleményére, ez akkor sem 100% os.

Nem értem ezeket a kommenteket, egy szimpla kérdést írtam ki. Erre sok komment olyan emberektől van akik magukból indulnak ki és mert ti nem tudtok lefogyni mert nincs annyi magatartásotok, hogy ha valamit elhatároztok, akkor be is tartjátok ezért ahelyett, hogy próbálkoznátok inkább másokat húztok le. Ha nem is érném el a céljaim, akkor ettől boldogabb lenne az életetek? Bennem és bennetek annyi a különbség, hogyha nem is érem el a céljaim, akkor nem adom fel és még ha 100X is megpróbálom, akkor szinte biztos, hogy egyszer sikerülni fog, de ti meg sem próbáltok változtatni. És ha nem is fogyás a célotok, akkor olyan emberek vagytok akik nincsenek megelégedve magukkal, mert aki meg van elégedve magával annak nincs szüksége kritizálni ha nem tud segíteni a másiknak. Még ha ez nem is kölcsönös én csak a legjobbakat kívánom nektek!

2022. okt. 23. 17:13
 18/20 anonim ***** válasza:
46%
13. Ehhez nem kell "éhezni". Jól kell (igaz elég szigorúan) összeállítani mindent - de lehetséges. és honnan tudod, hogy a kérdező milyen fizikumról indul - vannak rajta plusz kilók, mást nem tudsz.
2022. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha most 90 kiló vagy, akkor a kockás has az jóval messzebb van mínusz 15 kilótól xD Engedd el
2022. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés 11kg fogytam. A kockás has még mindig nincs meg, de alakulóban van. Köszönöm mindenki válaszát!
2023. jan. 23. 20:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!