Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg a különbség a mai...

Hány kg a különbség a mai napig valaha volt legalacsonyabb és legmagasabb testsúlyod között?

Figyelt kérdés

Es mennyi ido alatt zajlott le a valtozas?

sajat peldam : legalacsonyabb sulyom 51/2 kg es legmagasabb 107 kg, most 68kg. 8 ev leforgasa alatt.



#Testi valtozasok #Alakulas
2022. nov. 6. 23:00
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
49%

70 kg körül voltam mikor elkezdtem edzeni még ezelőtt kb 12 éve ilyen általános iskola vége felé. Valamennyit még magasságban is nőttem, és évekkel később a “legjobb” súlyom az 93-95 kg-val volt szálkásan a 187 cm-hez. Ezt aztán évekig tartottam, de az utóbbi pár évben meghíztam, az edzést nem hagytam abba de a kiszámolt étrendet igen. Igazából mindezt egy sérülés után sikerült.


Most 125 kg körül vagyok, de mutatott már 142 kilót is a mérleg. Ha a 95 kilóhoz viszonyítom akkor az 47 kg különbség. Ebből persze valamennyit izomban is sikerült gyarapodni, mikor 130 kilót átléptem akkor elmentem testösszetételt megnézetni, de most nem tudom már pontosan a fogyás után, hogy hogy állok. Még bőven kövérnek tartom magam, de 95 kg-ig már biztos nem fogyok vissza :D

2022. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim válasza:
49%

Nézzük a felnőttkort.


Érettségi idején voltam kb. 120 kiló, ez a rekordom. Jelenleg 83 vagyok, a legalacsonyabb 80 kg volt.

2022. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
62%
Most kajak lepontoz valaki mindenkit aki nem volt soha túlsúlyos? Sírok! XD
2022. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 Metionin ***** válasza:
0%
53. Aha, valaki más kérdéseknél is végignulláz mindenkit, aki 50 kiló körüli vagy alatti :D
2022. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!