Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olvasd el és legyek egy...

Olvasd el és legyek egy elrettentő példa, ok?

Figyelt kérdés

en mostmar tudom h az en helyzetem remenytelen ezert szeretnem ha senki nem kovetne el az en hibam es lehet igy egy ket embert eszhez teritek.ezert szeretnem elmeselni az ordogi kort amibe en belekeveredtem. 20 eves vagyok 160cm 41 kg.ez mar indulasbol nem hangzik jol ugye? az eletem mindig vegig kiserte a dieta es a sport. szoval kover nem voltam soha hanem izmos. tavaly meg 50 kg voltam ami nem zsirbol allt. de sajnos amikor befejeztem a sulit es elkoltoztem otthonrol egy masik varosba az eletem egy remalomma valt. a munkahelyemen az elsodleges szempont a kulso ezert egyre jobban oda kellett figyelnem arra h mikor mit es mennyit eszem. eleinte az idohiany miatt nem igazan volt idom enni es le is ment 2 3 kg es ekkor eszrevettem h igy jobban tetszem mindenkinek. ekkor kezdodott minden. egyenes ut az oncsonkitas fele. ekkor meg eszre se vettem h mibe keverem bele sajat magam es szerintem meg most sem vagyok teljesen tisztaba aval h mit muvelek. a dietabol vegul komoly koplalas lett emellett meg intenziv sportolas aminek az eredmenye ez a 41 kg lett. a napi kajam vagy semmibol esetleg egy almabol all vagy valami zoldseg. mostmar retegek az elhizas gondolatatol is, de magamban barmit megtennek azert hogy enis normalisan ehessek es elhessek. de ez mar nem fog menni. mivel hogy egyedul elek nem is veszi eszre senki hogy mi tortenik velem. a koplalasom eredmenye hogy 3 honapja nem menstrualok es az utobbi hetekben az ajulasokig fajult az egesz. mostmar egy fel almatol is ugy erzem hogy jol vagyok lakva amit persze gyomor fajas kovet. ha esetleg veletlenul egy picivel tobbet ennek akkor a hasmenes is eleg gyakori. nagyon elszomorit hogy ide jutottam es tudom hogy ezert csak en vagyok a hibas. oszinten irigyelem azokat a lanyokat akik eltudjak fogadni magukat meg akar 10kg folosleggel is mert ok legalabb boldogok. en ,eg igyis dagadtnak latom magam.gyulolom magam hogy ennyire befolyasolhato vagyok hogy kepes voltam a sajat siromat megasni. mostmar tudom hogy nem erte meg mar rengetegszer eldontottem h megprobalok normalisan enni de ha veletlenul egy ket falattal tobb csuszik le a lelkiismeretfurdalas kikeszit. es nem erte meg. enis egeszsegesen szerettem volna elni csaladot akartam meg egy normalis eletet.es nem eri meg...ezt nem gyozom hangsulyozni.

kimondhatatlan hogy mennyi testi es lelki fajdalommal jar ez az egesz. ezert mindenki probaljon nem ebbe a hejzetbe kerulni es nem atesni a lo masik oldalara:(

remelemsikerult egy ket embert eszhez teritenem...


2010. szept. 29. 05:04
1 2
 1/20 anonim válasza:
38%
Mit szeretnél tudni?
2010. szept. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sürgősen keress fel egy szakorvost mert ő segít majd kilábalni a bajból.
2010. szept. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Az ékezeteket, és a mondatkezdő nagybetűket elvitte a cica?
2010. szept. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Ez a leírás tipikus anorexia és bulimia példa. Nagy valószínőséggel pszichológus és dietetikus is bevonásra kell, hogy kerüljön.

Ha már felismerted a bajt, akkor jó úton haladsz. Ha egyelőre nem akarsz szakemberhez fordulni, az alábbiakat teheted: nagyon óvatosan kezdd el emelni a táplálékbevitel szintjét. Ha nem akarsz nagyobb gondot, akkor a paleolit étrendet tudom javasolni, mivel ez nem fogja megviselni a legyengült szervezetedet. És mindenképpen kezdj el szedni vitaminokat. Javaslom olvasgatni ezt a weblapot: [link]

Alul sok kis címke van, érdekes cikkekkel.

És mindenek előtt: adj időt magadnak a kilábalásra, fiatal vagy és a tested tud regenerálódni, ha felhagysz ezzel a megfelelniakarással. Legyen akkora nagy az egód, hogy ne érezd szükségét állandóan az alakoddal foglalkozni. Nem kell elhízni, mert a zsírdisznókról lesugárzik az akaratgyengeség, de a fenti étrenddel automatikusan be fog állni a súlyod és egészséges, éllettel teli leszel.

2010. szept. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Kedvesem, Te nagyon elvagy keseredve es valoban aranyos vagy, hogy megosztottad ezt Velunk, igy talan sok kislany elfog gondolkozni talan a soraidon.


Nem veszett semmi, csak szep lassan es folyamatosan vissza kell allitanod a taplalkozasodat, mert itt Te tetted tonkre magadat sajnos,

aminek a tudatlansagod volt az oka.


Olyan ez, mint Aki iro akar lenni, de nem ismeri az ABC-t!


Kezd el az etkezest, es mar kaptal elottem tanacsot erre vonatkozolag,

fogadd el onmagad, mert a szimpatiat a szeretetet nem kg- utan adjak, hanem a belso ertekek a fontosak!

2010. szept. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
69%

Hát ezen az utolsó cinikus észosztáson behaltam :D...

Ne szónokolj helyesírásról, amíg magad sem tudsz helyesen írni! :D

2010. szept. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha nem magyar billentyűzetről ír, nincsenek ékezetes karakterek, és nem tudja, hogy kell előhozni? Nehogy már ez legyen egyesek legnagyobb problémája.


Kérdező! Kívánom, hogy mégis találj kiutat, te legalább már felismerted a bajt, és remélem, nincs még túl késő, ha szakemberhez fordulsz segítségért.


És remélem, hogy sok idióta fogyni vágyó, akinek nincs miből fogyni, felhagy az önpusztítással. Persze arra fogják, hogy "a túlsúlyos irigy", de rajtam egy deka nincs, úgy mondom, hogy tudom, milyen nehéz megtartani a súlyt, hogy ne fogyjak vissza, jó étvágy és jó ételek mellett.

2010. szept. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Doki,de gyorsan!!! Másodunokatesóm 170cm és 38kg volt...már meggyógyult. Kórház,hetekig tartó kezelés...stb.
2010. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van remény, csak akkor nincs, ha feladod.
2010. szept. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

sztem itt most ebbe nem az számít, hogy ékezet, helyesírás hiba stb a lényeget kell észrevenni és értelmezni, mert sztem olvasható és érthető

sajnálom hogy ez történt veled, én is kezdek egy kicsit már belebolondulni, tudom h mennyire rossz, nekem is már lelkiismeretfurdalásom van ha eszek pl egy szelet csokit, pl tegnap ettem 1 tányér tejberizts kimondhatattlanul is szörnyű volt, egész nap azon rágódtam h úristen megettem fogyi alatt jesszus stb

de ne temesd azért magad, 20 éves vagy, van még ebből kiút, keress fel egy orvost aki majd fog tudni segíteni

remény mindig van ha mgadban bízol(amit kéne erősíteni) akkor minden jóra fog fordulni, tuom, hogy nehéz, de meg kell próbálni, mert az életd forgo kockán

sok serőt kívánok hozzá, és még mostlépjél, met ha tovább folytatod lehet h már gyereked se lehet:(

2010. szept. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!