Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz így? Ha beleszám...

Ez nagyon gáz így? Ha beleszámolom a napi kalóriabevitelbe akkor is?

Figyelt kérdés

ünnepekre mindig kapok csomó csokit,gumicukrot,cukrot..

nagyon szeretem,de nem akarok hízni..

akkor szerintetek mikor egyek belőle?

az nagyon gáz ha holnap megeszem az egyik "Haribo" medvecukrot(200 g(574 kcal))

ez lenne a reggelim,ebéd

rakott zöldség kelkáposzta,gomba

és vacsi csak egy joghurt..

nagyon sok kalória?


2010. szept. 29. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A kalória nem számít, mert van üres kalória is, meg van olyan is, ami nem rakódik le zsírként. Alkalomszerűen nincs jelentősége a gumicukornak, bár ilyen mesterséges szart nem tudom miért eszel, akkor már inkább valami csoki.


Viszont ilyenek, hogy vacsora csak joghurt az teljesen hülyeség. Csak legyöngíted magad. A diéta lényege, hogy táplálóan kell étkezni kevés zsírt és szénhidrátot kell enni. Te meg mit csinálsz? Színtiszta szénhidrátot eszel műanyagokból, semmi fehérje, vagy normális étel.

2010. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy a fehérje bevitel fontos: sovány húsok, túró, tojásfehérje, fehérje turmix, szójakocka stb. Ilyeneket kéne legfőképpen enni és köretnek mellé zöldség, kicsi gyümölcs, krumpli, rizs normális szénhidrátok.
2010. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Dobd ki azokat a vackokat, semmi szükséged rá. Bekapsz 1 szem medvecukrot, a többi kuka. És megmondod, hogy köszönöd, ne vegyenek ilyet.


Szerinted jó az neked, hogy cukorral tömöd magad, és a 600 kalóriát az értékes táplálékon akarod megspórolni? Ezzel több kárt okozol magadnak, mint amennyi a haszon.

2010. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

jó de 14 éves vagyok gyerek..minden gyerek szereti az édességet már nem tudom mióta nem ettem,nehogy hízzak..:(

gondoltam néha néha reggeli helyett megeszem egy tábla milkát,vagy egy csomag gumicukrot..

kalória szempontjából szinte ugyanannyi mintha egy szendvicset+ egy almát ennék,de tudom h nem ugyanaz a tápanyag van benne..sajnos..de ha csak egyszer-egyszer eszem akkor ugye nem hízok tőle? :(

2010. szept. 29. 16:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Minek ennél egyszerre egy zacskó cukrot, egy tábla milkát?? Egyél mondjuk heti három-négy nap egy sor milkát, vagy pár szem cukrot, amellett, hogy eszel annyit, amennyit szoktál. Attól tuti nem hízol el...
2010. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 egész tábla milka vagy egy egész csomag gumicukor? hogy tudod te azt mind megenni egyszerre? :D
2010. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

basszus nem hiszem el h ti egész életetekben csak egészséges kaján éltek!!

1 sor milkával meg csak több kalóriát viszek be és egész nap azon gondolkozom h ott van még egy csomó..

amúgy egy 500 g-os milkát régen simán megettem..

most marad a 100 g-os

2010. szept. 29. 20:55
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

"basszus nem hiszem el h ti egész életetekben csak egészséges kaján éltek"


Én meg azt nem tudom elhinni, hogy valaki már 14 évesen se tud ilyen szarok nélkül létezni. Komolyan a végemet érzem, ha nem ehetek gumicukrot milkával, mindjárt öngyi leszek. :D:D:D

2010. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

te mit ettél gyerekkorodban? mert nem hiszem h ha édességre vágytál akkor 1 kocka csokival megelégedtél volna.

vagy répát ettél amikor éhes voltál?

2010. szept. 29. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Heheheheh :) figyu, én 17 éves vagyok, nem vagyok már gyerek és mégis kivánom a csokit és persze szeretem is. Szóval ez nem áll, hogy csak a gyerekek esznek csokit...

leírhatnád hány centi és kg vagy, hátha akkor többet tudnánk mondani...kül tényleg nem ettél sokat, a gumicukor sem volt túl nagy vétek. ;) Nem tudom mit izgulsz ezen ;) Azt meg végképp nem értem, hogy egy 14 éves lány miért gondolkodik egyáltalán a hízás fogalmán ?! :O Még fejlődésben vagy, sőt. Most vagy a fejlődés közepén, pubertás korban...ufff! Megfogsz nyúlni és az alakod is alakulni fog még!

Felejtsd el az ilyen aggodalmakat :-)

2010. szept. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!