Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki nagy súlyból fogyott és...

Aki nagy súlyból fogyott és lógni kezdett a bőre (kb. 40 kiló fogyásra gondolok), azt mennyire akadályozza a lógó bőrlebernyeg a mindennapi tevékenységekben, sportban, stb. Öltözködésnél mennyire látszik a lógó bőr, pl egy szűk farmernál...?

Figyelt kérdés
... mennyire zavaró érzés a ruha alatt?
ápr. 28. 18:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Idáig 10 kiló fogyásnál tartok és már most érzem, hogy elkezdett kicsit lógni a hasamon a bőr... ha nagyon eldurvul a helyzet, mennyire lesz nehéz együtt élnem ezzel? :( még kb. 30 kiló fogyás a célom.
ápr. 28. 18:12
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Meg lehet műttetni, szerintem ez teljesen jogos plasztikai beavatkozás. :)
ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel azonnal a háziorvosodat, hogy dokumentálja a súlyodat (a legjobb, ha már korábban valamikor lemért, és feljegyezte, de ha ez nem történt meg, akkor csinálja meg most). Ugyanis dokumentált nagy fogyás után a tb finanszírozza a hasplasztikát.
ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
89%

Ez genetika is szerintem, hogy kinek mennyi bore marad.

38 kilot fogytam, van logo borom, de kozben terhes is voltam, az is ratett egy lapattal. Ha nem lettem volna terhes,sokkal kevesebb lenne vagy talan nem is nagyon lenne.

Viszont nincs annyi, hogy ez barmiben is akadalyozzon, csak bikinit mar mondjuk nem veszek fel,ennyi. Picit latni magas dereku farmerban, de inkabb olyan, mintha lenne ott egy kis pocakom, pedig az mar csak bor.

Esztetikailag zavar valamennyire, de a tulsulyom sokkal rosszabb volt, rosszabbul is neztem ki, igy annyira nem veszem a szivemre. Mutetet nem tervezek.

ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3: Kötelezően megcsinálják a hasplasztikát ilyenkor tb-alapon, vagy az orvos "jóindulata" kell hozzá, és még mindenféle egyéb kritériumnak meg kell felelni?
ápr. 28. 18:43
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Vannak egyéb kritériumok. Dokumentálni kell például a kiindulási kövérség mértékét. lehet még nem késő. Járj utána!
ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Dokumentálni kell orvosnak, minimum 30 kiló fogyas kell, amit minimum egy évig tartanod kell. Ezután támogatja a tb.

Én a karjaimat szeretném majd megműteni, ha meglesz az 50 kiló fogyás. Már most lógnak, mintha szárnyaim lennének.

ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
-40 kg az még nem az, ahol a kialakuló lógó bőr akadályozna bármiben is. Max. számodra a tudat a probléma, hogy van lógó bőröd, de ez nem fog semmiben sem akadályozni még.
ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
5%
Kezdj el súlyokkal edzeni és kevésbé (vagy szinte nem is) fog lógni a bőröd.
ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én több mint 50 kilót fogytam, és lóg a bőröm!

Ruhában nem látszik, csak akkor, ha levetkőzöm.

Sok mindentől függ, hogy fog-e lógni. Genetika, fogyás sebessége, életkor, kiindulási testösszetétel...

Én 50 felett vagyok és nő! Igen, a súlyzós edzés segít valamennyit, de abban senki ne reménykedjen, hogy nőként, 40-50 év felett majd annyi izmot épít, hogy az "kitölti" a 40-50 kiló zsír helyét!

Annyit mondhatok, hgy SOKKAL jobb egy kis lógó bőr, mint 30-40-50 kiló túlsúly, a bőrnek egészségügyi kockázata sincsen, szóval hajrá, ez ne tartson visszaa normál testsúly elérésétől!

ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!