Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Miért híztam?

Mi lehet a baj? Miért híztam?

Figyelt kérdés

Szálkásító edzést csinálok. Egy óra súlyzós edzés plusz 40 perc cardio edzés a hét 5 napján.


Napi 1000-1200 kcal-t eszek. Se kenyér, se tészta se cukor.

Csak hal, hús, tojás zöldségek.


3 hete csinálom.

Híztam 2 kg-ot.

Kalória deficitnél ez hogyan lehet?


2022. nov. 21. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Víz, túl kevés szénhidrátot viszel be vagy éppen meg fog jönni, én menzesz előtti napokban 3-4 kgmal is több szoktam lenni.

1200 kcal meg éhezés, pláne ennyi mozgással

2022. nov. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Korábban is volt ennyi súlyzós edzésed? Ha nem, akkor nem kizárt, hogy izmosodtál. Kezdőként lehetséges deficitben is izmosodni, bár ennyire alacsony kalórián, ennyire sokat még így is túlzásnak érzek. Bár ha sokat iszol, akkor edzés mellett regenerálódáskor az izmaid sok vizet is tárolnak, így TALÁN elképzelhető.

Illetve, biztosan jól számolod a kalóriákat? Sok ember azt hiszi, hogy egyszerű, és tud számolni, de ezen az oldalon azért lehet találkozni elég sok hibával, amit az emberek elkövetnek. Az egyik, hogy rosszul mérik le az ételeket, a másik, hogy nem szorozzák be a mennyiségeket, a harmadik, hogy kifelejtenek dolgokat a számolásból, mint a folyékony kalóriák, izotóniás italok, fehérjeshake, egy kis marék olajos mag, egy falatka ez-az sütés közben... Stb.

Én egyébként óvva intenélek ettől a nagyon alacsony kalóriától, mert nem egészséges, hacsak nem versenyre készülsz (akkor már tudod, hogy nem az, és vállaltad a kockázatot, ami a te egyéni döntésed). De ebben az esetben a legokosabb lenne az edződdel konzultálni.

2022. nov. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1000 kalória? Az rémületesen kevés ennyi mozgás mellett :(
2022. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én heti 3x mozgok max, és 1700 alá így sem megyek.


1000 kalória az semmi. Csak fáradt leszel, erőtlen, mindenféle emésztési és hormonális zavarral.

2022. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 és fogysz?
2022. nov. 21. 14:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!