Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hacsak gyumolcson elek joghurt...

Hacsak gyumolcson elek joghurton zoldsegen meg natur csirkemellen, az arthat vagy meg hasznal?

Figyelt kérdés
Meg Tornazom kb 1.30 percet intenziven....akkor sikerulhet decemberrre 5 kg-m??? 15 eves kamasz lany vok csak azert mondom
2010. okt. 1. 04:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó az elgondolásod és igen sikerülhet így .
2010. okt. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kellenek gabonafélék meg hal is.

Valamint azért ezt beszéld meg a szüleiddel. Én próbáltam ilyesmi diétát, hát nem bírtam anyagilag. Ne szívasd őket, ha nem muszáj.

2010. okt. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt lennél, azt mondanám, hogy jó. 15 évesen viszont szigorúan tilos. Egyrészt szénhidrát nélkül nem fogsz tudni tanulni, és ezt nagyon komolyan mondom. Kell a kenyér (lehetőleg teljes kiörl. vagy rozs vagy valami magvas) reggelire. Másrészt 15 évesen fejlődik a méhed. Egy rossz fogyókúra végleges meddőséget okozhat. Ne kockáztass! 5 kg nem sok, sőt, kevés. Ha naponta, kétnaponta tornálzol, 5 kg decemberig koplalás nélkül is bőven lemegy.
2010. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"szénhidrát nélkül nem fogsz tudni tanulni, és ezt nagyon komolyan mondom. Kell a kenyér"

Kenyér, minek? Rizs, krumpli, Hamlet, zöldség stb. A kenyeret add a malacoknak.

2010. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
9.26-os ez igaz???? Jo lenne nagyon xd :D:DD
2010. okt. 2. 00:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!